Sevgiliniz sizi düşünerek bir şey yaptı, fakat beğenmediniz saçma buldunuz, ona bağırır mıydınız?

Erkeklere iki sorum var, lütfen içtenlikle cevaplayın sevgiyle ilgili..

sevgiliniz sizi düşünerek birşey yaptı, fakat beğenmediniz saçma buldunuz, ona bağırırmıydınız neden böyle yaptın diye?

ikincisi, sevgiliniz alışveriş yapmayı seviyor kararsız kaldı ne alacağı konusunda, fikrinizi almak için size elbiseler gösteriyor, ilgisizmi kalırdınız, yoksa yardım edermiydiniz ?

0|0
0|13

En İyi Erkek Görüşü

• sevgilim biraz saf temiz kalpli hep beni düşünür beni mutlu etmek için sacma sapan şeyler yapar durur garibim ama ben asla ne bagırırım ne de bişey söylerim idare ederim uygun dille bozmam asla o mutlu olsunda

elbise konusundada allah var zevklibiri ve birlikte alırız güle oynaya eglene eglene alışveriş yaparız allah bozmasın yani muhabbetimizi

kötünün gecimsizin allah belasını versin dünya güzelide olsa insan gecimsizmii aman abi uzak dursun

1|0
    0|0
    • Allah mutlulugunuzu bozmasin ya ne guzel. bende ayni yani onu mutlu etmeye calisirken onun gozunde salak oluyorum herhalde, bagirip cagiriyor okadar canim aciyor ki, karsisnda sanki sevgilisi degil dusmani, sadece aglamakla geri cekilmekle yetiniyorum.

elbise konusunada hic girmiyim, sadece fikir danismanligi istedim onu bile yapamadi, birsey aldigim zaman neden aldin vs basimin ettini yer.

• ekle benimesaj.at takılırsan selamlarr

• tamam tesekurler

Erkekler Ne Diyor 12

• 1. dediğin olsaydı bağarmazdım.O kadar uğraşmış düşünmüş. Beğenmemezlik bile yapmazdım

2. dediğin ise kadın işlerinden kıyafetlerinden anlamazdım. Ama üstüne bi giy bide öyle bakalım derdim:D

1|0
    0|0
  • beni düşünerek birşey yapıyorsa kızmam..ama zaman içindede beni tanımış olması lazım neyi sevip sevmediğimi biliyor olması lazım nazik bir dille anlatırız.Beni düşündüğü için teşekkür ederim ama o ana kadar tanıyamaması biraz sıkıntılı..

2.si tabiki elimden geldğince yardım ederim.paylaşımda bulunmadan ilişki olmuyor.

0|0
    0|0
  • benm yardımımı istiyorsa benm istedigim gibi giyinmesini isterim. ayakkabı konusunda sıfır oldugumdan yardım edemem. ama üst bas konusunda çok iyi yardımcı olrdm. ilk sorunun cevbıda bagrmam kalbini kırmam ama bir daha o tur seyle karsılasırsam bunlar çocukca yapma bebgim bu tur seyler derim

0|0
    0|0
  • ilişkide otoritenin erkek tarafında olması gerektiğine inanıyorum.. istisnalar haricinde aldatmayan erkek olmadığı sürece kız arkadaşına yardımcı olaması gereklidir.. tatlı-sert yapıldığı sürece problem yoktur. kadın hakları vardır bu süreci olumsuz etkileyebilir:)

0|0
    0|0
  • Yok ona bağırmam sonuçta düşünerek yapmış ne kadar saçma bulsamda hoşuma gitmiş gibi yapar teşekkür ederdim...

Yardım ederdim sonuçta ilk ve son defa benle alışverişe çıkyor :) :)Çıktığına çıkacağına bin pişman olurdu.

Ör: yakıştı fakat çok açık olmaz değiştir vs. vs. vs. gibi :D :D :D

0|0
    0|0
  • nedne bağırayım ki asabiy ve kroluk tan başka bi şey değil olabilir beğenmemek ama nazik olmalı

ve tabikide yardımcı olunmalı benedene yardım istemiş keyifle katkıda bulunulmalı.. bu gayet hoş bi durum

0|0
    0|0
  • 1- Dırdır sebebiyle dahi sevgiliye bağırmak hayvanlıktır.

2- 700 parça kolleksiyon olmadıktan sonra neden ilgisiz kalınsın?

1|0
    0|0
  • bağırmazdım taki mantıklı bir cevap verene kadar :)

2.side tabikide yardımcı olurdum .. ilgisiz nıye kalayım : : ) odun değil erkek milleti o kdr da :

0|0
    0|0
  • bende ona bağırırım :D

ilgisiz kalmam seçmesine yardımcı olurum değer verdiğim sevgilimse maddiyatınada yardım ederim

0|0
    0|0
  • Soruyu anlarsam, net bir cevap yazacağım.

0|0
    0|0
    • kisacasi, sevgilin birsey yapti seni dusunerek, sen yaptigini begenmedin, ona bagirirmiydin?

• Özetle; "bir bayana tahammül sınırınız nedir?"

• Ne yaptığına bağlı.

• Sen bizlerin fikrini almak istiyorsun tabi burda. Benim sevgilim benim için ne yapmış olursa olsun ona tapıyor olmamla alakalı bu beni mutlu eder onun varlığı, yaşıyor olması, nefes alması, kalbinin atmasının dahi beni mutlu ediyor olması gibi. İkincisindede tabiki yardımcı olurum ;)

0|0
    0|0
  • valla ilk sorunda bağırmazdım ama fikirimi net bi tavırla söylerdim . ikinci sorunda ise eğer o alişveriş uzarsa kaçarım. açık ve net :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...