İddia gol sayisi 3,5 ust/alt?

İddiada bir toplam gol 2,5 alt/ust var, bide 3,5 üst/alt bölümü var. mesela ben bir maç için 3,5 gol alt işaretledim ve toplam gol 2 oldu varsayalım. bu maç için kazanmismi oluyorum kayipmi etmiş oluyorum.çünkü 2.5 altı da oluyor 3.5 altıda her ikisi saçma geldi biri aydinlatabilirmi?

0|0
1|6

En İyi Kız Görüşü

• 2.5 altta max 2 gol olmali
    3.5 altta max 3 gol olmali. Aksi takdirde kaybetmis olursun.

0|1
    0|0
    • teşekkürlerde soruyu mu anlatamadım acaba kimseye :D

En İyi Erkek Görüşü

• Tutturmus oluyosun diye biliyorum

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 5

• kardeş şöyle bir örnek vereyim. bir sayımız var, 5 olsun. bu sayımız 6 dan küçük. ne ilginçtir ki 7 den de küçük. ikisinden birden küçük yani, çok garip ama evet öyle.

0|0
    0|0
    • Öyle orasida 1 gol için onu isaretlemek daha garanti geldi. 2.5 bazen saçmalıklar tutuyor takımların :)

• Kaybetmiş oluyorsun.
    3,5 alt demek 3 ve altında toplam gol çıkması demektir

0|0
    0|0
    • 2 olursa 2.5 alt oranımi kazanmış oluyor. sormak istediğim buydu tesekkur ederim. Ama netlik kazanmadı diğer arkadaşlar 3.5 altta kazanıyor dedi katar veremedim :)

• Ha pardon 3,5 alt 2 golle kazanmış oluyor 2,5 altta kazanmış oluyor fakat oranlar değişik oluyor sen hangisini işaretlediysen onun oranını baz alırsın

• Aynen sağol :) şimdi oldu

• 2 gol olursa bilmiş oluyorsun. 2.5 altın oranı daha fazla olur ama

0|0
    0|0
    • Riskli maçlar için 3.5 altı daha iyi geldi bana, eğer alt limit sınırı yoksa gol için çok iyiymis

• Öyle olmasa iddaa batar :)

• Korhan ve zonguldakliya güvenip onca kupon oynayan insana aciyorim valla ben dun 2300 kişi oynamış dort maçın ucu yatmış çok güzel strateji nesine :)

• bana 2.5 alt deme la zaten yattı 14 bin tl lik kupon malların yuuzunden
    tek maçtan yatmak nedir

3.5 altı demek 3 gol olur demek 4 olmaz dıo
    2.5 da 2 gol olur 3 olmaz dıo
    alt dediğinde
    üst dersen 4 ve daha fazla gl olur dıon
    2.5 da da 3 ve daha fazla gol olur dıon

0|0
    0|0
    • kanka üst sınırını biliyorum her ikisininde sormak istediğim ne biliyomusun toplam golü 2 olan bir maçta hem 3.5 alt oranı hemde 2.5 alt oranı mı kazanmış oluyor :)

• evet ole oluyor

• Kazanmıs oluyosun fakat 2-5 alt daha rısklı oldugu ıcın daha az oran olanı yazdıgın ıcın yıne kazanıyosun ama oran dusuk oluyo

0|0
    0|0
    • Eyw aynen öyle risk almak çoğu maçta :)

• Başka gunah işlemiyosun sanki ;)

• Allah affetsin onu islemeyenmi kaldı ;)

Yükleniyor...