Marka takıntısı marka nedir bayanlar denilince marka mı gelir akla...

alışveriş yaparken genelde markalı ürünleri seçer kişiler neden seçerler bunu ? bu birincisi.. ve birde bayanlar şunuda yapıyorlar bir markanın çantasını gezdirir yanında içinde aslında farklı bir ürün malzeme de taşıdığı görülmüştür bunu neden yaparlar bayanlara sorum bu ? gerçekten marka demek ne demektir kimler ne biliyor bu konular bayanların bu konuda bilgi olduğunu düşünüyorum bakalım şaşırttırcak birisi çıkacak mı? ;)

0|0
5|0

En İyi Kız Görüşü

• Benim icin marka tasarimcinin fikridir sadece ve kalite

İlla marka olsun die ugrasmam ama genelde markasiz biseyim cok azdir

Kaliteli die aliorum

Mesela bi canta lv cantaya 5bin vermem artik piyasada pazarlara dustu

Ama bi pradanin ozel tasarim cantasini cok begendiysem alirim beya bi kiyafet icin de ayni sey gecerli

Kalite ve tasarim cezbeder

0|0
    0|0
    • kalite ve tasarim ürünleri cezbeder evet bu bir gerçek şuana kadar marka diye bildiğimiz ürünler sıradan bir usta'nın eseri ama marka olduğunda bilmem neyin ürünü diye düşünmeden almak marka tercihimi oluyor yoksa ne?

• genelde böyleyiz bunun için markalı mala bir duygu yüklenmiş kalite duygusu monte edilmiş bir şekilde her markalı ürün kaliteli olmadığını ifade etmek lazım yakınlarımıza..

• Aynen oyle her marka kalite demek Deil bi esnaftaki 5tl lik

Bisey bi markanin 200luk Biseyinden cok daha kaliteli malzemeyle uretilmis olabiliyor

Kızlar Ne Diyor 4

• marka takıntım yok beğendiğimi alırım .kotta dikkat ederim biraz .oda markası için değil kesimi için

0|0
    0|0
  • marka takıntısı=ego tatmin etme çabaları.

0|0
    1|0
  • Laf olsun işte .

0|0
    0|0
  • marka takıntım var ama başkasında kötü bir marka görünce asla ezmem fakat kendim illa ki marka giyinicem neden bu böyle bilimyorum

0|0
    0|0
    • ozaman ego demiş bir arkadaş sende öyle bir durum var gibi oluyr..

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...