Erkekler karılarına bakmak mecburiyetinde mi ne düşünüyorsunuz?

Sizlere sormak istediğim. Mesala bekarken bize maddi olarak ailemiz destek çıkar bizim her ihtiyacımızı karşılarlar. Evlenince tabikide eşimiz bize bakmakla yükümlü. Siz evlenince eşiniz çalışmıyorsa onun her türlü ihtiyacını karşılarmısınız bakım ürünlerini, kıyafetlerini, özel ihtiyaçlarını karşılarmısınız. Yoksa cimrilikmi yaparsınız. Kendin çalış kendi paranla al mi dersiniz? Lütfen ciddi cevaplar verin bu çoğu gençkiz için önemli bir soru

Güncellemeler:
Ihtiyacim olmayan seyi isteyen birisi degilim. Mesala esinizin calismasini istemiyorsaniz ozaman her ihtiyacini karsilamak zorundasiniz onu kastedtim ben
Ben bekarim ve calisyiyorum zaten su an Allaha sukur kimseye muhtac degilim. Ben babamdan bile harclik istemeye cekinirim bu soruyu sormamin sebebi sozlum simdi bile calismami istemiyor evlenince zaten hayatta calisamazsin izin vermem diyor. erkekler ne dusunuyor bu konuda merak ettim evin diregi olurmusunuz yoksa katkidami bulunmasinimi istersiniz karinizin?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• çok fazla korumacı bir yapım vardır .. evlenirsen eşimi mutlu etmek beni de mutlu edecektir .. gidip benim popom anca pagini'de rahat ediyor da demesin bi zahmet.. şu an alamam onu ..

1|0
    0|0
    • güncelleme: eşimin çalışmasını veya yorucu bir işte çalışmasını istemem .. bunun nedeni kıskançlık vb değil .. iş hayatının yorgunluğunu, bunaltıcılığını hissetmesin isterim .. ihtiyaçlarını karşılarım tabi ki eşimin ama dediğim gibi o anki maddi duruma uygun ihtiyaçları olmalı .. eğer kolay ve eğlenebileceği bir işte çalışırsa yine ben karşılarım ihtiyaçlarını .. kazandığı parayı sormam bile ..

Erkekler Ne Diyor 7

• Erkek tabii ki kadının tüm ihtiyaçlarını karşılamak zorundadır. (Kadının herşeyi isteyen bi tip olmadığını varsayıyorum) Yoksa evliliğin anlamı nedir ki? Ticari ortaklık değil sonuçta.

1|0
    0|0
  • erkek dötüne güvenmiyorsa o kadının yükülülüğünü üstlenmeyecek... bütün sorumluluk erkektedir tüm mantıklı harcamaları yapmak zorundadır..mantıklı ama

1|0
    0|0
  • Koca niçin var? Senin için demiyorum hakketten çoğu genç kız mentalitesinde bu var. İş buluyımda kocama bağlı kalmıyım kendi ayaklarımın üzerinde durayım. Gariptir bunu diyen kız,kadın da gider çok samimi bankasından kendi cebindeki paranın 2-3 katı krediye girer.

Koca karısının zorunlu ihtiyacını karşılamak zırundadır.

0|0
    0|0
  • Soruyorsun yani bir de?

Tabii ki öyle..

En azından, dedem ve babamdan öyle gördüm ben..

Ha tabi, her adamın çapı bellidir. Her adam başka bir segmentte oynar.

O segment dahilinde, tabii ki karşılanacaktır isteklerin bir kadın olarak.

Ama yok, uçayım dersen.

Hiç yapmadığı şeyleri yaptırır, günah işletirsin adama..

Hele ki adam, sana kıyamıyorsa..

0|0
    0|1
    • Tabi bizde oyle gorduk babam annem icin neler neler yapti halada yapiyor Allah razi olsun

ama benim sorum simdiki nesile. Mesala abim esimde calissin bende calisayim gul gibi gecinelim diyor

• Anladim cok saol. Peki gelirin iyiyse esininde calismasini istemezsen ihtiyaclarini karsilarmisin. Biliyorsun kizlarin ihtiyaci bitmez sunu ister bunu ister( pahali olmayan ) ivir ziviri. Ona nasil tepki verir erkekler?

• Tabii ki karşılarsın. Su içmek gibi normal bir şeydir hatta bu.

Bunun bilincinde evlenir zaten, normal-düzgün bir erkek.

• bir şole bişey var kımse kımseye bakmak zorunda deıl evlı olsanız bıle.cımrılıklede alakası yok tabıkı senın ısının olmadıı zamanlar olcak esınınde hayat bole bu zamanlardada halıyle bırbırınıze destek olacaksınız. ama benım kocam bana bakmak zorunda dıyosan ole bısey yok ıkınızde bır yetıskın bır bıreysınız.

0|0
    0|0
  • yaşa ve gör derim her erkek birmidir...

1|0
    0|0
    • Ben genel bakisi merak ettim ondan sordum. Merakimdan evlenecek degilim

• Merah etme hemen cevabini verem sana benimkini alirken rahat olsun diye yumusak tuslulardan aldim :-D

• bag yine merah ettim.. senin bu klavye çok maharetli başka ne gibi işlerde kullanıyorsun :))

• Bence her ikiside eşit olmalı ,

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Eğer calisdigi yetiyorsa niye sorun etsin ki tabi kadın parayı gereksiz harcama yapmıyorsa diye düşünüyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...