Göğüs kıllarını alan erkekler hakkında ne düşünüyorsunuz?

göğüs kıllarını alan erkekler hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

• Varsa alsin. Cok itici hic sevmem göğüs kili.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• ya pek içime sinmiyor açıkcası Allah öyle yaratmış neden Allahın yarattıgına dokunulsun ki? Allahın yarattıgı herzaman insana yakışandır ben şahsen böyle düşünüyorum

0|1
    0|2
    • Ozaman sakal tıraşıda olmayalım saçımızı tırnağımızıda kesmeyim.

• Niye bukadar sinirlisin ben zaten az çok biliyorum dedim çok iyi biliyorum demedim.ayrıca kişiye göre doğru olmaz islamda bir tane doğru vardır.neyse uzatmayayım kafamı kıracaksın yoksa.

• yok kafanı kırmam korkma:) ayrıca sinirlenmedim yazdıklarımdan öyle anlaşılyor olabilir kusurabakma tabiki birtane doğru vardır ama herkes kendine göre bişi söylediği ve kendince onu doğruladığı için öyle dedim yoksa sadece bitane doğru olduğunu bende biliyorum

• çok aşırıysa almalı

0|0
    0|0
  • onun hakkında bişey düşünemedim nedense onun onları alırken ki çektiği acıyı düşündüm birden :D

vucudumuzdaki herşey bizim tam istediğimiz gibi olmuo bazen..

bence çok doğal..erkek arkadaşım alsa yardımcı bile olabilirim..

0|0
    0|0
  • Ben almasından yanayım.Bylece daha seksi oluyorlar..

0|0
    0|0
  • Almasınlar ya garip oluyor :s

0|1
    0|0
  • Bakımlı .

0|1
    0|0
  • bence killi erkekler daha sexy olur

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• metrosexsuellıge adım atmıs

0|0
    0|0
  • Lisanslı yüzücülük yaptığım sıralarda aldırmıştım tüm vücudumdakileri yolunmuş tavuk gibiydim valla :D

0|0
    0|0
    • Çıktı mı sonradan?

• Makineyle kısalttım sadece kökten kesmedim

• Genede gürleşiyor hacı hiç farkı olmuyor..

• Göğsünün kıllı olduğunu.

0|0
    0|0
  • Peki bir erkek kaşlarının ortasını almalı mıdır sizce? Ben alıyorum valla martı gibi gezmek istemem piyasada ama kaşlarımın ortası haricinde hiçbir yerdeki kılı mı almıyorum genital bölge hariç.Evet yorumlarınızı merak ediyorum..

0|1
    0|1
    • koltukaltınıda almalısın kaşına gelince o Allahla senin aranda

• Pardon koltuk altı mıda alıyorum özür dilerim.Kaşlarının ortasını almanın allahla ne alakası var saçmalama sanki dalgayı kestiriyorum diyorum bu kadar da at gözlüğüyle bakmayın olaylara güzel kardeşim(Ayrıca ben ateistim:D)

• at penisine kelebek konmuş gibi bi durum oluyor :)

0|0
    1|0
Yükleniyor...