Evlilikte kadın çalışmalı mıdır?

Kadının çalışmasının avantajları: Ek gelir

Dezavantajları: Kadın eviyle uğraşamaz. yorgun olur eşine ve çocuklarına yeterli ilgi gösteremez. Kadın için çok yorucudur ne yapacağını sapıtır. depresyona bile girebilir

Evet arkadaşları sizce kadın çalışmalı mıdır?

0|0
11|7

En İyi Kız Görüşü

• Normalde çalışmamalı, çünkü zaten yığınla sorumluluğu oluyor, çalışanların hali vahim, çöküntü oluyor. Biz kadınlar kendi hayatımızı erkeklere inat olsun diye zorlaştırmaya bayılırız. Bir de bizi şöyle örgütlüyorlar "Aman ha kızım kocanın eline bakma , madur kalma kafanı bozdu mu boşanırsın kimseye eyvallahın olmaz."

Eh dolayısıyla baş kaldıran kadınlara dönüşüyoruz ufaktan...

Ama bir de şu var ki, artık erkekler de 2000 tl mağaşı olan kadın istiyor. Evde kendi parasını yiyenlere parazit gözüyle bakanlar da var, oysa ki onun kirli iç çamaşırlarına kadar o kadın ilgileniyor... Şu sıralar bir de "Kezban" mevzusu var... Kadın gibi kadın olanlar kezban oluyor iki yumurta kırmayı beceremeyen, evine gündelikçi alan, kuaförden çıkmayan, çıtkırıldım kokoşlar ise şu sıralar daha çok rabet görüyor...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Bu devirde kim kime bir ömür yanında olacağının garantisini veriyor ki ?

0|0
    0|0
  • Bir gereklilik olarak bakmıyorum. İster çalışır, ister çalışmaz.Elinde mesleği olsunda çalışıp çalışmamak kendi insiyatifine kalsın...Ama ne olursa olsun tek başına kalabileceği durumlara hazırlıklı olmalı... Kendi ayakları üstünde durabilecek bir iş bilgisine sahip olmalı.

0|0
    0|0
  • bu tamamen sızın esınızden beklentılerıyle alakalı bır durumdur .bak ne guzel soylemıssın ; kadın calısırsa ek gelır olur ama evıne ve esıne yeterı ılgıyı gosteremez demıssın .ev ıslerınde esıne yardım edersen gul gıbı gecınıp gıdersınız .ama yok ben ev ısıne elımı surmem coluk cocugun sorumlulugunu almam yemeklere hıc bulasmam banane esım yapsın dıyorsan ,o zaman o kadının maddı tum ıhtıyaclarını karsılarsın calısmaz :) bu tamamen senın maddı durumunla alakalı bır durum .

1|0
    0|0
  • Bu devirde kaliteli bir yaşam sürmek istiyorsak çift maaş şart bence ... Ayrıca evde oturmakta neymiş bir kadının kendine öz güveni olması için parasını kaznaması gerektiğini düşünüyorum yeri gelir çocuğuna çıkarıp al çocuğum diyebilmeli.. herşeyden önemlisi bir insan olarak hayatta üzerinde uğraştığı şu işte iyiym diyebileceği bir mesleğinin olması lazım...

1|0
    0|0
  • Istediği sürece deprsiyona girmez yani 8 saat çalışırsa ev işlerinde esde yardim etmeli. Ama eğer haftada 1-2 gün 4 saat çalışırsa bu kendisi içinde iyi olur eğer kadınlar buluşmasına girip durmuyorsa. Yani bu durumda birak kendi karar versin.

0|0
    0|0
  • Kadın ne istiyorsa onu yapmalıdır. Erkek de her durumda yardımcı olmalıdır, ev işlerini eşit olarak paylaşmalıdırlar.

0|0
    0|0
  • erkek gelip totosunu yayar kadın yemek,çocuk peşinde koşarsa tabi ki sapıtır

sen gel bi salatayı yapma başla önce

0|0
    0|0
  • çalışmalı ama uygun bi meslekte

0|0
    0|0
  • Çalışmalı tabi ki

1|0
    1|0
  • Çok yıpranır ev ısıde ona kalır cunku maddı ıhtıyaclar fazlaysa para yetısmıyorsa calısıcak mecburen

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• çalışsada çalışmasada benim için farketmez ama çalışırsada yine bütün ev yükünü ona yüklemek vicdansızlık olur, zaten çamaşırlar için çamaşır makinası bulaşık için bulaşıkmakinası var grriye yemektir temizliktir kalıyo onunda biraz ucundan tutmak erkekde bişey eksiltmez

1|0
    0|0
  • çalışmalı. eşimi işime ortak edebileceğim kültürde seçicem ki =) ceo yapıcam onu,bal gibide çalışır =)Oasdjnadşmakldmklmdsf

0|0
    0|0
  • + çalışırken evde canı sıkılmaz tek başına.

Çocuk olduktan sonra kimse calıştırtmazki? :)

0|0
    0|0
  • Kazandığına razıyım diyen kadını kazanan kadına tercih ederim.

0|0
    0|0
  • çalışsın tabiki de:)

1|0
    1|0
  • Çalışmayan hatunla isim olmaz

1|0
    1|1
  • hayat müşterek diyoruz ya yalandan o zaman evet yalana bir yalan daha evet hemde çok çalışmalıdır :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...