Aşk acisi çekiyorum. inanmıyor

bi kızla konuşurken gördü meslee oldu daha öncede olmuştu tekrarlanınca olay oldu ayrıldı. dün akşam facemi kapattım kapatmadan öncede mesajları falan ne bileyim gereksiz kişileride sildim zaten açmıcam die. 1 hafta olmadı kendiside kontrol etmişti herşeyimi. bugün ben facemi kapattım dedim şifreni ver ama hiçbiseyi mesajı silmeden ver dedi bende dün akşam zaten sildim dedim. ben ondan bişeyler sakladığım için silmişim böyle bi mantık varmı. istesem sadece kızların mesajlarını siler yollardım gene bişey anlamazdı böyle bi saçmalık için tamamen bitti diyor.

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• Empati yaparsan kıza da hak verirsin biraz kendini onun yerine koy sen olsan ne yapardın ?

1|1
    0|0
    • kızardım tabiki ama 5 seneyi devirdik ayrılığa geldi mesele

• 5 sene içinde birbirinize güven verememişseniz o ilişki her defasında bu güvensizlik konusunda ayrılıga gelir kii ..

• hepte öyle oluyor çok haklısın. 3-5 gündür onun için kendime çektirdiklerimle ondan soğudum biliyo musun. şuan 50/50 duruma geldim resmen. ve güvenmeyişinden dolayıda cok kavgalar etmiştik. dediğn gibi bişey oollmasa bile gündeme geliyor sürekli

Kızlar Ne Diyor 2

• Kiz da hakli sen de haklisin kendine göre.

1|1
    0|0
  • facebbok hesabını silmen süper olmuş, resmen yeni çağın vebası. insanlar facebook yüzünden yanlarındaki insanların değerini bilmez oldu. resmen abaza mekanı

0|1
    0|0
    • haklısın. nuh diyor peygamber demiyor bugün işler tamamen kötüye gitti mesajları sildim die. ama ben sonuçta kapatıyorum diye sildim ona şifremi vericem diye silmedim ama o diyorki; sakladıgın şeyler vardıki mesajları sildin. ben sonuçta istesem sadece kızlardan gelen mesajları silip te şifremide verebilirdim ama burdaki mantıgı anlamıyor

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...