Ben şimdi ne yapayım?

Ben Üniversitede okuyorum ve yani tek odalı küçük bir evdeyim. Neyse 2 gün önce ailemin evine geldim annem ve babamla selamlaştık falan sonra 9 yaşındaki kardeşim geldi. Gelir gelmez odaya gelirmisin dedi. Gittim falan kardeşim bana babam ile annem beni dövüyor dedim. Sallıyordur falan dedim boşver baba ile anne yapar dedim. Sabah uyuyordum bir baktım kardeşim yanıma geldi abi beni dövdüler dedi. Yani hafif morluklar vardı. Sinirlendim ama bana hiç böyle yapmamışlardı nedense. Annem ve babamla taştıştık işte nasıl döversin falan diye. Şimdi ben bu çocuğu yanıma mı alsam diye düşünüyorum. Ev arkadaşım kesinlikle al falan dedi. Sizce almalı mıyım?

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• Neden dövüyorlarmış öğrenebildiniz mi?

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Yanina al neden dovuyolarmis

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• bence önce neden dövdüklerini konuş. söz al. tutmazlarsa seni arasın. öyle al çocuğu

1|0
    0|0
    • çocuktur anlamaz falan diyorlar en sonunda kaçıracam o olacak birde arkadaşım var biz sığamıyoruz 3 kişi nasıl olacak onun masrafları kim bakacak vs vs.. aklımda

• arkadşın al dediyse al dicem ama çocuğun okulu var?

0|0
    0|0
  • Almalısin kardeşin senle gelmek istiyor mu okul felan ne olcak

0|0
    0|0
    • evet istiyor okul falan sıkıntı masraf yüksek bu yaz çalıştım ama ancak bana yetiyor zaten fakir bizim aile

• Al panpa nasil anne baba onlar oyle a. m. k bak cok fena sinirlendim

0|0
    0|0
Yükleniyor...