Bu Hamza teknik direktör mü?

Bu Hamza umutta sabride ne görüyo arkadaş bizim bilmedigimiz başka şeyler mi var.

Güncellemeler:
Gel gel özele gel orda anlatıyim ben xper 1 im hala:D

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• hadi umut neyse sabride ne var Allah aşkına aslında rakip takımımızın böyle teknik direktörü olması bizim işimize geliyor :)

0|1
    0|0
    • Futbolu pek bilmiyosun belli oluyo :D umut Türkiyedeki en kazma futbolculardan, bu arada fenerlimsn:D

• Tabi ya adam gibi bir sizin takım başkanınizda 2011 de adamligini ortaya koyarak şike yaptı :)

• ya ya biz bir şike yaptık sadece duyulduğu için bu kadar laf oldu sizin şikeler saymakla bitmez oğlum ya hangisini sayayım sadece iyi saklamayı bildiniz diyelim bünye alışmış tabi bizim gibi acemi değilsiniz dur şimdi sana sayayım sen inkar edersin :
      1-cemal nalga'nın tufan ersöz yerine bir hazırlık maçında oynaması. galatasaray basketbol takımı bunun sonucunda ilk önce küme düşürüldü, sonra puan silme cezasına çevrildi.

2- ankaragücü:0 galatasaray:8 bu maçı izleyen herhangi bir kişi bu maçta şike yok diyemez.

3- ambrabat, necati, yiğit ve ali turan transferleri. bu transferler de hep bu futbolculara rakip olduğu maçlardan önce yapılmıştı yani bilmiyorsan bir öğren de gell olur mu sonra laf atmaya çalış :) :) :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Evet bu hamza teknik direktor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Umuta aşık olan bir o değil
    İmPARAtor da bu adamı milli takıma alıyor

0|0
    0|0
  • sabri şu an göze batmıyoda umutta ne görüyo bende bilmiyorum sinan oynasa çok daha yararlı olurdu

0|0
    0|1
    • Ya kardeşim hadi sinanida geçtim maçtan sonraki aciklamalari hep fail * hep denge hep denge başkan ayrı bir mal zaten

• Valla kendisini izledikten sonra cidden teknik direktörlük kursuna yazılıp, kariyer yapmaya karar verdim. Evet torpilin yoksa günümüz koşullarında zor bir şey ama deniycem.

0|0
    0|0
Yükleniyor...