Şifresini neden vermiyor?

Eski sevgilimle hala konuşuyoruz beni seviyo bende onu hala seviyorum ama bazı nedenlerden dolayı ayrıldım ben.şuan konuşuyoruz bi ara arkadaşım dediği bi çocuk duvarına kalp atmıştı bende niye attı felan dediğimde bilmiyorum demişti.kavga etmiştik o gün.ve o günün akşamında inadıma o çocugun durumuna kalp atarak karşılık vermişti.bende takmamaya başladım yazıyo felan en son şifresini istedim.şuan veremem bi kaç gün sonra dedi nedenini ısrar edince işim var felan dedi bi kaç gün sonra vericem dedi.birşeyler karıştırsa benim peşimden hala koşmaz takmadıgım da ısrarla yazmaz diyorum ama önceden yaptıgı hatalar söylediği yalanlar aklıma geliyo.sizce neden vermiyo şifresini ?

Güncellemeler:
Şimdi de kızlarla alakalı verdiğim gün anlatıcam diyo

0|0
12|3

En İyi Kız Görüşü

• ayrılmıssınız neden sıfresını versın .ayrıca emın ol o da sıfreyı vermeye cok meraklı :D sıfreyı ıstemen ve onu merak edıp endıselenmem ıcın ozellıkle dıkkat cekmeye calısmıs .cocugun attıgı kalbe ınadına kalple karsılık vermesı ,sen sıfreyı ısteyınce şu an veremem sonra verırım demesı bunlar tamamen kusku uyandırmak ıcın yapılan hareketlerdır .sen sıfresını fılan ıstemeseydın hatta o cocuk kım dıye sormasaydın bıle emın ol kı o patlayıp "sen ne bıcım adamsın ,cocugun tekı bana kalp gonderıyo ben de karsılık verıyorum senın umrunda degıl "dıyecektı :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Nasıl ayrılık bu ?

0|0
    0|0
    • Ayrılığı anlatmadım şifreyi neden vermediğini sordum?

• hangi sıfatla şifreyi istiyorsun ki sana versin .Birde bu açıdan bak ?

• Büyük ihtimalle o çocukla yada başkalarıyla konuşuyor.Birkaç gün içinde birinden cevap gelicek eğer olmazsa sana şifreyi verir eğer olursa da alırsın ama şifreyi değil geçmiş olsun dileklerimizi.

1|1
    0|0
    • Öyle bir şey yapıcagını sanmıyorum beni seviyo bunada eminim.kaybetmekten korkan bi insan neden bir başkasının cevabını beklesin ki?

• Evet evet o öyle bişey yapmaz hatta seni o kadar çok seviyorki o yüzden vermiyor şifresini.Mutluluklar hadi.

• he yav he

• bende sevgılımınkını istemistim vermemisti sonra eski sifresi mail adresinin sifresiydi degistirdim girdim ve vermemesının sebebi 1-2 kızla daha konusuyordu..

0|0
    0|0
  • Neden versin ki eski sevgilisisin hala. Sana veremem deyince seni kaybetmekten korkmus bu yüzden şu an veremem sonra vericem demis.

Bence enayi yerine koyulmak istemiyor. Yani hem barismiyorsunuz hem sevgilisi gibi her seyine karisacaksin. Olur mu?

0|0
    0|1
  • sonucta ayrısınız şifresını verme zorunlulugu yokki..yada diğer arkadaslarn dedıgı gıbı belki de gormenı ıstemedıgı seyler vardır

0|0
    0|0
    • Peki zorunlu değilim.ama sürekli beni seviyormusun diye soruyor tekrar eskisi gibi olmamızı istiyor.ben o duvara atılan kalpten sonra istediğim an verilmeyen şifreden sonra ben niye çıkayım ki? daha dogrusu nasıl çıkayım? ben bu yüzden istiyorum ilk güvenmemi sonra çıkmamızı

• Şifre onun kişiselliğidir, ilişkide bunlara saygı duymak gerekir. Şimdi sen diceksin ki güvenmek istiyorum, kendine güvense verirdi falan fistan.

O hatunla ne işin var güvenmiyorsan, güvensiz ilişkiye turp sıkıım ben.

0|0
    0|1
    • Benim de huyum bu şifresini almadan rahat edemiyorum.sorun ediyorum aramız bozuluyo böyle daha mı iyi peki ?

• belki de kıskandırmaya calısıyordur

0|0
    0|0
    • Duvara kalp atan çocukdan bahsediyosan evet olabilir.ama şifreyle alakası yok

• Şifre kişiye özmelidir vermek anlamsız .

0|0
    0|0
  • mesajlarını falan silecektir o arada belki

0|0
    0|0
  • hackerlat sanırım bişiyler karışıtıryor.

0|0
    0|0
  • Başkalarıyla yazışıyor başka açıklaması yok..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Güvenmiyorsan neden sevgilisiniz hala?

Dostum bırak bu şifre olaylarını ya tam anlamıyla güven sevgiline kimin ne yaptığına, nasıl davrandığına bakmadan ya da ayrıl.

0|0
    0|0
  • Büyük bir olasılıkla başka kişilerle de konuşuyor. Senin adını duyduğun an parlayabileceğin kişiler ile diyalog halinde olabilir..

0|0
    0|0
  • yuzde yuz bircok erkekle konusmustur.Mesajlarida silmeye usendigi icin zaman istiyordur..bu kadar basit..Baska aciklamasi yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...