Amaç nedir benimle dalga mı geçti?

Hiç tanımadığınız bir erkekle arkadaş arası tanıştınız, beraber zmn geçirdik eğlendik sonrada gülerekte olsa herkezin içinde senden etkilendim çok güzelsin, gizemli duruyorsun, beni yakışıklı buluyor musun, erkek arkadaşın varmı diye soran bir erkeğin amacı nedir?Ben şaka olarak anladım,gerçi benimle kafa buluyor diye düşünüyorum, amane gerek duydu bunları demekle onu anlamadım, eline ne geçti ki rezil oldu sadece, hatta bana gülerek beni yakışıklı bulmuyor musun dediğinde HAYIR dedim ama hala devam etti,herkezin içinde bunları demesi tuhaf değil mi? Gırgır mı geçti diye düşünüyorum?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• çocuk yakışıklı mıydı? ayrıca aranızda yaş farkı var mı?

0|0
    0|0
    • yakişikliydi baya butun kizlarin dibi duşuyordu, ama ben mesafeli durdum oda farkina vardi bunun, onun yaşi 20-22 var çunki universiteye gdiyor kuzenimle, bende 19 yaşindayim

• ya gulerek falan konuşuyor nasil anliyabilirim ki ciddi oldugunu yada olmadigini, ha birde eger evet yakişiklisin deseydim bir kaşardan farkim kalmazdi, ben ciddi bir kizim oda bunun farkina vardi ztn iyikide yakişıklisin demedim herekezin içinde, ozm ne farkim kalir ki basit bir kizdan?

• neyse sen iyisini yapmışsın, öyle gevşeklerden uzak durcan, ihtimal varsa sana yavşadığı için bi eşe dosta söyle tartaklasınlar gerekirse dövdür :)

Erkekler Ne Diyor 7

• yanlış anlama ama senden hoşlanmasada faydalanmak istedi diye dişünüyorum, yanlışta olabilir ama benim fikrim.

0|0
    0|0
    • fikrini soyledin ne yanlis anlicam ki

• Kırık kalpler durağında inecek var. Bu türk kızları yokmu birşey söylemiyorum başka kabahat kimde anlayın ..

0|0
    0|0
    • niye oyle dedin ki

• evet deseydim ne olurdu sence?

• Onu bilecek olan kişi sizsiniz. Zaten anlattığınız kadarıyla bir yakınlık kurmuşsunuz.

• sana resemen asılmış.daha ne olsun

0|0
    0|0
  • şakada olsa her şakaın ardında bir gerçek var

0|1
    0|0
    • evet işte şakada olsa rezil olmayi goze alarakta yapti

• farsli'ya benzetildigim için mi eklememi istiyosun?

• Dalgayla karışık hoşlanma durumu. Senden hoşlanmış olabilir

0|0
    0|0
  • adam senden hoslanmıs ve atakta bulunmus sende hemen fesadlık pesındesın

0|0
    0|0
    • o kadar kiz var neden ben yahu?

• o kadar kız ıcın de sen o kadar oluyorsun yanı bunu sen yapmıssın sen onu hayatına sokmussun ve sen cıakracaksın

• hatta butun kizlar face'se eklemiş bile çocugu, banada dedi lutfen beni ekle diye, bende hayirbenim face'sim yok dedim:D Sana nasil ulaşabilirim dedi, bende bana ulaşmak zor dedim, bende zoru severim dedi

• yaşın kaç?

0|0
    0|0
    • 19

• ne ergeni ya:D 21-22 yaşinda herifin teki

• beyin gelişmemiş beyin daha ergen... olgunlaşacak o daha :)

Kızlar Ne Diyor 3

• ya b durumda bnim aklımda şöyle bişi oluştu belki de arkadaşlarıyla kız çok soğuk bu asla vermez falan diye konuşmuşlardır o da şansını denemiştir arkadaşlarıyla arasında geçenleri hatırlıyıp da gülüyo olabilir... ya da bn paranoyağım o da mümkün :D

0|0
    0|0
    • ama sonunda rezil oldu beni yakişikli buluyor musun dediginde HAYIR dedim ona ragmen hala devam etti

• Özgüveni varsa tipsizsin desen bile alınmaz

• yok yakişikliydi ama ben tipsizsin dedim egosu tavan yapmasin diye:D

• onunla görüşme olanağın varsa yalnız bi konuşun.ondan sonra karar verirsin.

0|0
    0|0
    • ne konuşucam ya başka kizlar dururken beni buldu, ustelik hem kendini rezil etti hemde beni

• ama çok yavşadi herkezin içinde HAYIR dedim şakada olsa morali bozuldu

• yani bilmiorum tam olarak.senden hoşlandıysan onu bi dene yani.gerçekten istiomu istemiomu die ağzını yokla.çaktırmadan ama.

• Erkek deyimiyle: seninle taşak geçmiş*et o erkeği soytarıdan başka bişey olmaz ondan.

0|0
    0|1
Yükleniyor...