Yüzmeyi becerememek?

Yüzmeyi cok ogrenmek istiyorum bunun icin de bayaa kisi seferver oldu lakin basarili olamadi sonra yeter l*n dedim kursa yazildim lakin kursta da herkes 1 ayda ogrendi ben ogrenemedim bir turlu kendimi rahat birakamiyorum su icinde dans masaj vb. Gibi durumlarda da bu oluyo vucudumu rahat birakamadigimi soyluyolar napicam ben yardim pls?

Güncellemeler:
Resmen ilk insandan farkım yok 😢😢😢

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• yüzme vücut rahatlığıdır. genelde yüzme kurslarında ilk hafta bu konuda çalıştırırlar. suyun içindeki vücut şeklini kazandırırlar. ama sen bunu kazanamadıysan bunun için vücudunu gevşetmek için dans türü aktivielere katıl. vücudunu kontrol edip esnet. sonra suda ayakların değen yerde bunu uygula. yüzmek tekrar tekrar ve tekrar.

0|0
    0|0
    • Dansa da gittim zamaninda bana sövmedikleri kaldi. Anlayacagin vucut degil resmen kütük 😢😢

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• Ayağına palet takman yeterli.. mumkunati yok bogulmaz ve batmazsin. En rahat ve guvenli yuzus paletle mumkun.. ve hızlı..

0|0
    0|0
  • Rahat bırakmazsan öğrenmen çok zor farzet arkandan köpek balığı geliyor

0|0
    0|0
  • Izle önce videoları... Vucüt hareketlerine bak.. Sonra sesli telkinler yap.. Beyin öğrenme metodu her insanda farklı farklı oluyor..

0|0
    0|0
    • Teorik olarak biliyorum kursta havuzun kenarlarina tutununca ayaklarimi ve kollarimi nasil kullanicagimi nasil nefes alicagimi nasil ayak cirpacagimi ogrettiler

• Anlıyorum, mesele o değil.. Öğrenme yeteneğin farklı olabilir.. Bir hareketi veya konuyu herkes farklı öğrenebilir.. Sen öğrenme metodunu deneyerek bulabilirsin

• Ilk insan nasıl oluyor😂😂, çok güldüm teşekkürler

• ben sana 5 seansta öğretirim

0|0
    0|0
  • olmuyosa zorlama herkez yüzme bilicek diye bişe yok yoksa cankurtaranlar neden varki :9

0|0
    0|0
  • korkunu yen sadece.

0|0
    0|0
    • Onu nasil yapicam

• işte o kendi kendinle yaplmasi gereken birşey.. ne kadar güçlü olduğunu ve yüzmeyi bildiğini hatta birçoğumuzdan daha iyi olduğunun farkina varmalisin. biliyorsun bu yüzden yapamayacağina dair hiç bir şey yok yapacaksin.

• yarın benimle kilyosa gel sana yüzmeyi öğreteyim çok kişiye öğrettim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...