Sevgilimin en yakın arkadaşı

kızın bakışları hep üzerimdeydi tel numaramı da biliyordu zaten. dün mesaj attı tatlı yaptım gel beraber yiyelim dedi evde yalnız kaldığı için gitmedim.sonra bir zamanda dedim.amacı ne olabilir bu kızın

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Ya benim en yakın arkadaşımın sevgilsi var mesela ben ayarladım hatta olsun diye çok uğraştım. Ama bir kere oyun oynuyorduk taşlardan biri masanın altına düştü eğilip alırken dudaklarım çocuğun yanlışlıkla eline değdi. Bu çocukta benim hakkımda böyle kötü şeyler düşünmüyordur umarım:D Bende mesela onunla konuşurken gözlerinin içine bakarım ama hiçbir şey hissetmem . Kız belkide nezaket olsun diye davet etmiştir gelmeyeceğini biliyordur ne bileyim

0|0
    0|0
    • nezaket olsun diye çağırsaydı kendi arkadaşını da çağırırdı- saf olmayalım lütfen

• bencede safça biliyorum olması düşük bir ihtimal

Kızlar Ne Diyor 4

• O kız sizi ayırmadan sen kız arkadaşını o kızdan ayır.

1|0
    0|0
  • seni ayartmak yada sevgilin seni deniyor olabilirrrr

0|0
    0|0
  • seni tuzağa düşürüyorlar dikkat. sazanlık etme

0|0
    0|0
    • ama av iken avcı olacağım

• bu arada sevgilinin arkadaşı her durumda adi bir insan onla tamamen irtibatını kesmelisin. yani tuzaksa bu tuzağa alet olduğu için ve seni kandırdğı için adi bir insan, sana resmen saygısızlık ediyor. yok tuzak değilse bu sefer en yakın arkadaını sırtından bıçaklayan dünyanın en şerefsiz insanlarından birisi... her durumda bu cadalozdan uzak durmalısın

• Amacı bozmuş.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Tatlısının içine yeni ürettiği kimyasal bir ilaçtan kattı ve senin üzerinde denemek istedi. Kobay olarak görüyo seni hocam dikkat et.

0|0
    0|0
  • Kiz seni denettiriyo olabilir eğer oyle olmadınız düşünüyorsan git bı tatlının tadına bak tadı damanda kalırsa hergüne yersin Can'ın ister

0|1
    0|0
  • aranızı bozmak gözü sendeymiş kız arkadaşını uyar bu konuda

başka bi ihtimal de var kız arkadaşın seni deneyebilir onun üzerinden haberi vardır belki

0|0
    0|0
  • gözü dönmüş

0|0
    0|0
Yükleniyor...