Spor salonuna gitmem işe yarar mı?

Arkadaşlar ben 21 yaşındayım boyum 1.60 kilo 50. Bir kaç sene içinde 45 kilo verdim vücudumu sıkılaştırmaya ihtiyacım var. Spor salonuna yazılmayı düşünüyorum daha önce hiç gitmedim. Önümüzdeki yaza kadar devam etmeyi düşünüyorum sizce istedigim görünüme kavuşur muyum? Ne kadar süre içinde sonuç almaya başlarım?

0|0
38

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi sen 45 kilo verdiysen Yağ oranının azalmasıyla birlikte kaslar da erimiş vücudunda yer yer hafif de olsa sarmalar olmuştur. . Düzenli beslenme ve antrenman sonucu 3 4 aylık çalışma ile hayallerinden daha iyi bir vücuda sahip olabileceğini düşünüyorum. 45 kiloyu verebilmiş iradeye sahip bir bayansın ablam başarırsın hadi bakalım şimdiden kolay gelsin. :)

1|0
    0|0
    • Evet yağlar kaslar herşey eridi valla :D benim de o sarkmalar canımı sıkıyo zaten ama 3-4 ay cok kisa bir sure eger o surede hedefime ulasirsam daha ne isterim :) teşekkür ederim yorumun icin cok iyi motive ettin beni :)

• Önemli değil bir eig çaksan yeterli :)

En İyi Kız Görüşü

• 3 4 ayda istediğin görünüme kavuşursun düzenli gidersen ve limon boyun iti daha da zayıflamamak için kendine sıkılaşmaya ve güçlenmeye yönelik spor yapman gerek bu yüzden kendine bir spor programı ayarlat daha çok ağırlık çalışman gerekecek

0|0
    0|0
    • Kilon boyun iyi

• 50 kiloda en fazla ne kadar dolgun olabilir 😂😂

• Kız kardeşimle ayni boyda ve kilodayiz onla karşılaştırınca benim bacaklar kalın :D

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• 45 kilomu verdinnnnnnnnnnnnnn

1|0
    0|0
  • Kesinlikle salona gitmelisin daha disiplinli olur senin icin 3 ayda vucudunf arklilasmaya baslar tabi kaliteli beslenme ve iyi bir agirlik ve cardio antremani ile

0|0
    0|0
    • Özür dilerim cevap biraz gec oldu. Spor salonuna üye oldum cumartesi basliycam ama salonda yürüme bandı, bisiklet, step vardi sadece. Bu aletler yeterli olur mu? Agırlık calismak icin dambıllar vardi kol çalışmak icin yani. Ayri bir alan var bir kaç kisi yerde mekik çekiyordu üst katta da pilates yapiliyordu bana yetersiz gibi geldi sonuç alamamaktan korkuyorum ciddi anlamda sıkılaşmam gerek :(

• Git erirsin belki

0|0
    0|0
  • Yarar.

0|0
    0|0
  • Duzgun bir diyet ve çalışmayla 3 aya kadar gelismeleri hissedersin

0|0
    0|0
  • evet yarar sen de ben densin...:)

0|0
    0|0
    • Umarım dedigin gibi olur sonuç alamam diye hep umutsuzluga kapilip vazgeciyodum ama bu defa kararliyim :)

• Spordan Zarar Gelmez

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Yahu sen ne diyorsun önumuzdeki yaza kadar tas olursun tass 😊

0|0
    0|0
    • Canım inş dedigin gibi olur:) umutsuzluga kapılıp hep vazgeciyorum bu vucut artik toparlanmaz diyorum ama denemekten zarar gelmez:)

• Yahu ne umutsuzlugu sen 45 kilo vermissin 👍 helal sana kesin cok iyi olucaktir 😊

• İstedigin görünüme kavusursun.

0|0
    0|0
Yükleniyor...