Sevgilime güzel bir şey yazmalıyım.

Arkadaşlar facede duvarıma sevgilime ithafen aşk dolu güzel bir söz güzel bir şirin bir parçasını yazmak istiyorum.Öyle bişey olsun ki herkes aşkımızın büyüklüğünü anlasın,sevgilim o yazıyı görünce çok duygulansın.Lütfen dalga geçmeden yazın.

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Ve.. o silüet artık dokunabileceğim, görebileceğim, hissedebileceğim kadar yakınımdaydı

Artık nabız atışına haneler eklenmiyordu, eklenecek nabız kalmamıştı

Ve ben, mücadelesini verdiğim maviliği gördüm, gözlerine baktığım o anda

Meğer benim mücadelem, gökyüzünün maviliğini çıkarmak değilmiş,

Beklediğim SEN’in gözlerine ilk bakışımmış…

...0z0...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Umit yasar oguzcan siirlerine bak.

1|0
    0|0
  • İçinden gelmiyor, başkalarına ısmarlıyorsan bence o aşkın büyüklüğünü gözden geçir.

0|0
    0|0
    • İçimden gelenleri face duvarına yazmak istemiyorum o benim özelim olur içimdekileri zaten kendisine özel olarak iletiyorum :) benim düşüncem sadece bikaç güzel satır yazmak bilindik bi şiir bi sözden.Yinede teşekkürler.

• Ha ha sizlere gerçekten bazen gülüyorum . Neden sevginizin büyüklüğünü başkalarına ispat etmek zorunda hissediyorsunuzki . Bu tamamen hava atmaya giriyor :) nese bakalım :)

0|0
    0|0
  • bence yazmaa öyle kalsın

0|0
    0|0
  • "SENİ UNUTACAK SON KİŞİ DEĞİL SENİ UNUTMAYACAK İLK KİŞİYİM " nasıl.. ÇALINTI DEĞİLDİR BENİM SÖZÜMDÜR ONA GÖRE..

0|0
    0|0
  • bu şiirleri inceleyebilirsin eminimki bi tanesini seçeceksindir :) link

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bence bunu biz değilde senin yazman gerekir sonuçta ona aşık olan sensin ve içindekileri ona yazman daha iyi olur ve daha mutlu olur

0|0
    0|0
  • Cemal Sureyya siirlerini siddetle tavsiye ederim ...

0|0
    0|0
  • Bizim duygularımız bir başkasının kalbine ulaşamaz,senin ona atfen yazdığını düşündüğü bi'şeyse bu.

Ayrıca,eşine yaz.Başkasına değmez.

Dalga geçmiyorum,hayırlı günler.

0|0
    0|0
    • Haklısın da kendi duygularımı sadece ona özel yazmak isitiyorum herkesiin görmesi gerekmez.sağol

Yükleniyor...