Acun ılıcalı hakkın da görüşleriniz neler?

ben kendisini hiç sevmiyorum konuşma tarzı üslubu çok seviye düşürücü. istediği kadar başarılı olsun istediği kadar tv de çıksın ama bu nedenlerden dolayı sevmiyorum. ya siz?

0|0
8|9

En İyi Erkek Görüşü

• tv başında iyi rol yapıyor insaniyetli biri olarak lanse ediyor ama gerçekte görgüsüz karaktersiz biri sadece tv rol yapıyor

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• adam başarının insan hali durağan değil sürekli yenilik yapma peşinde kimseyi küçk düşürdüğünü de görmedim sadece samimi arkadaşlarına takılıyo

0|0
    0|0
  • o kadar parayla giydiği şeyler pazar tişörtü

1|1
    0|0
  • artık yaptığı işle değil de daha çok kazandığı para lüks arabası ve motorlarıyla boy gösteren şahsiyet. acunu da bozdu bu para denen illet

0|0
    0|0
  • ne düsniym adamda para var harciyacak yer ariyor..

0|0
    0|0
  • hayır çok tatlı adam orası ayrı ama biraz sözleriyle kırıyor bende farkettim

0|0
    0|0
  • Bence cok tatlı :D

0|0
    0|1
  • yengeç.. romantiklikte ve duygusallıkta hat saffa seviyorum sizi yengeç erkekleri...

0|0
    0|0
    • başka soruya vereceğim cevabı bur sayfaya vererek büyük başarı elde etmiş durumdayım kusurlarıma bakmayınız:DDDDD bu sözler acun için değildi:DD

• Televizyona çıkıyor olması yada çok para kazanıyor olması başarılı olduğunu göstermez..Kişiliğini bilemem belki iyi bir insan ama programlarını beş dakikadan fazla izleyemiyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Yerinde olmayı çok isterim. Çalıştı çabaladı trilyonluk projelerin patronu oldu

0|0
    0|0
  • ben acunu tanımadığım için bilemiyorum ama para ve şöhretin değiştiremiyeceği insan yok

0|0
    0|0
  • khepiniz sevmiyorsunuz ama tike tike izliyorsunuz yemeyin bizi simdi din kardesyiz

0|0
    0|2
  • Babası Acun'u yaparken keşke eczaneler kapalı olmasaydı...

0|0
    0|0
  • Ekranlardan gördüğüm kadarıyla efendi birisi yani ama kimsenin içini bilemeyiz tabi.

0|0
    0|0
  • tanımıyorum

0|0
    0|0
  • Bende sevmiyorum sevmek zorunda da değilim zaten. Programlarını bile izlemem.

0|0
    0|0
  • az önce biten burcu esmersoyun programındaki patron tavırları üslubu ve giydiği "atlet" itici geldi yine tek tutar yanı fenerbahçeli olması

1|0
    0|0
    • bende izledim konuşmalarına bak: salak, ya, sen,... tam bir konuşma özürlüsü

Yükleniyor...