Dinlenmek lazım mı?

spor yapıyorum. bisiklet ceviriyorum. 10. dk dan sonra yoruluyorum. dinlenmek lazım mı arkadaşlar?

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• yorulmaktan kastın?
    bacak mı kasıyor yoksa karın bölgesi mi?

0|0
    0|0
    • hayır nefesim kesiliyo

• Nefes önemli...
      Bisikletten önce koşabilirsen 5 dk koşu 5 yürüme yaparak nefes acabilirsin...
      10 dk da yoruluyorsan
      10 bisiklet + 5 dk mola
      10 dk bisiklet daha yapip
      Mola ile seti uzatabilirsin.

• teşekkür ederim

En İyi Kız Görüşü

• Yorulman normal zaten ama bas donmesi gibi seyler yasiyorsan hemen birakip dinlenmen gerekir. Bayilmana bile sebep olabilir. Vucudun hamsa idmanlarini hafiften baslatmalisin. Spordan once karbonhidrat agirlikli beslen ki enerji saglasin. Spordan sonra ilk yarim saat icinde de protein agirlikli beslen ya da takviye al. Kaslar da cabuk yorulur vücut hamken.

1|0
    0|0
    • protein derken

• Protein... Anlamini bildiğini varsayiyorum. Et, whey falan tuket. Jelibonda da protein var ama sen iyisi mi antrikot, bonfile ya da ucuzundan tavuk göğsü, bol yumurta, fistik ezmesi (whey cheese powder iceren), peynir falan ye. Bazi sebzelerden de protein alirsin ama etin yerini tutmazlar pek.

• Ben jelibon severim de biraz. :)) protein var icinde ama tuketme sen kilo vermek istiyorsan. Zararli zaten ama dayanamiyorum ben. Hele ki regl donemi fistik ezmesi ve jelibon favorimdir :))

Erkekler Ne Diyor 8

• durmak yok yola devam

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • ama çok kısa. vücut kendine gelmesin.

0|0
    0|0
  • senin ne çok konun varmış yaz yaz bitmiyo yha :) nyse tm bişe demedim. burnuna Breathe Right Burun Bandı tak :D

0|0
    0|0
  • Yavaş yavaş setler halinde.
    aniden yüklenmek herkesi yorrar.

0|0
    0|0
  • tabiki 2 dk dinlen

0|0
    0|0
  • arada 1 dakikalik dinlenme suresi ver kendien

0|0
    0|0