Kız arkadaşınız giymesini istemediğiniz bir şeyi giyiyor n'aparsınız ?

kızlardan alıym cevapları ne dersek giymessiniz ? lütfen düzgün cevaplayın

0|0
10|8

En İyi Kız Görüşü

• giyim kuşam benım ıcın oldukca onemlıdır .o yuzden sevgılımın gıyım kusamına burnunu sokması benı rahatsız eder .benım eskı sevgılım psıkopat derecesınde takıntılıydı benım gıydıgım herseye .tek basına alısverıse cıkmam mumkun degıldı ,kuyruk gıbı takılırdı pesıme .gıttıgımız her magazada benı rezıl kepaze ederdı .bırsey denerdım kabinden cıkamazdım .o kabınden cıkmama dahi izin vermezdı .zorla cıkmaya calısırdım aptal saptal kaba saba hareketlerıyle benı oradakı herkese rezıl ederdı .utancımdan aynaya bıle bakamazdım bıran once magazadan cıkmak ısterdım .onunda ıstedıgı buydu zaten .benı rezıl ederdı kı o elbıseyı aynada bakmaya bıle fırsat vermezdı bana :@

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• bir şey demesinler. çünkü giyerim.

0|0
    0|0
  • İstediğimi giyerim.

Kız arkadaşım dekolteme takmıştı.Sürekli "şu dekoltene sahip" çık diyordu.Sonunda dayanamayıp "Bir daha uyarırsan gerçekten kötü sinirleneceğim" dedim. :D Bunun için sevgili olmak gerekmiyor.Yanındaki kız dostun bile uyarıyor.Rahatsız edici. :D

0|0
    0|0
  • 2 tane agzının ortasına patlatırım :D ben senn erkegınım sevdıgın insanım böyle giyinmenı istıorum ve böle olmamalı ben huzursuz ve mutsuzum bu sekılde.. kimsenın sana bakmasını istemıorum kıskanıorum senı cünkü seni cok sevıorm kadınımmm! ona kendısıne erkek gözü ile bakmasını sagla..

0|0
    0|0
  • Giymemem için çok mantıklı bir şeyler söylemesi gerekiyor,mesela "bu giysinin yapıldığı kumaş cilt kanseri yapıyormuş" gibisinden,açıklamalarıyla beraber gerçekten iyiliğimi istediğini belirten bir şekilde karşıma gelirse o zaman giymem ama sırf o istemiyor diye de sevdiğim şeylerden vazgeçecek değilim.

0|0
    0|0
    • sevdiğin adam için kıyafetten vazgeçmek sana koyarmı ?

• sonucta sana saygı gostermekle alaksı yok mesela tayt giyiyosun ve giymeni istemiyor ama pantolon taytlar varya onlardan yani sonucta istemiyor yani

• taytı sevmiyorsa kendisi giymesin,bana karışmasına müsaade edemem. saygıyla çok alakası var. bana,benim hoşlandığım şeylere,seçimlerime saygı göstermeli.

• Eşim söylerse,sebebini açıklarsa/mantıklı gelirse(?),giyinmem tabi.

0|0
    0|0
  • Gafasına gafasına vururum

0|0
    0|0
  • azına sıçarım.

1|0
    0|1
  • Giymesini istedgnz seyin ona cok yakistigini soyleyin ;))

0|0
    0|0
    • soruyu anlamadın mı dalgamı geciyosun ?

• eski sevgilimle tanıştığımızda mini bir elbise giymiştim.Çok yakıştığını söylüyordu aradan zaman geçti giyme şunu giyme bunu giyme demeye başladı hepsine tamam dedim uyum sağlamaya çalıştım daha sonra abartmaya başladı alışverişe dahi benimle geliyordu. mini elbiseden sonra askılı bile giyemez duruma geldim.Bayanlar için giyim önemlidir sana sadık olduğu sürece abartmadığı sürece istediğini giyme özgürlüğüne sahip sonra ne mi oldu seni mi çekicem dedim ayrıldım...Biriyle beraber olduğunu tabiki unutmamak gerekir eşine uyum sağlamalısın ama arkadaş bi insanın hayatınada bu kadar da müdahale edilmez..Nasıl beğendiysen ilk başta öyle kabul edeceksin bir başkasıda çıkıp senin gibi beğenmesin diye onu kısıtlamak doğru değil... hatun güzelse beğenilir arkadaş yapacak bişey yok...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Soru başlığı erkeklere soruyor içerik ise kızlara :) Sen söyle gizli kullanıcım ne yapalım şimdi :D

0|0
    0|0
  • cinayeeeeettt :D

0|0
    0|0
  • ya yapmayın sanki tapulu malın gibi apsürt giyim olmadığı sürece karın bile olsa karışma hakkın yoktur

0|0
    0|0
  • Hekes herşeyi giyinmekte serbest sonuçta özgür bir ülkede yaşıyoruz ama karşı cinsin söylediklerini azda olsa dikkate alınması gerektigini düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Bu ve buna benzer konularda taviz veremiyorum.

0|0
    0|0
  • giymeyecek uleyn :D

0|0
    0|0
  • giymesini istemediğim birşey olmaz

0|0
    0|0
  • giysin hepsini

0|0
    0|0
Yükleniyor...