Kendimi savunamıyorum yardım edermisiniz?

İlk kavgamı yaşadığımda 9 yaşındaydım o zamanlar çok sert biriydim hiç acımazdım haksız olana kişilere neyse Burhan diye bir çocuk vardır okulda 3. sınıfım sürekli sinir ediyor gıcıklık yapıp laf koymaya çalışıyor. Saçım sarı olduğu için kız kılıklı diyor. Artık sabredemedim dersin ortasında bu arada yanımda oturuyordum üzerine atladım yere düşürdüm üzerine oturdum yumruklarımın ardı gelmiyor 1 yumruk 2 yumruk diye içimdende sayarak burnuna vuruyorum bir kaç kerede diyaframına vurdum çocukta kalkmaya çalışıyor tabi yüzümü falan tutmaya çalışıyor tabi bunlar çok kısa sürede olduğu için hemen öğretmen geldi tutu kaldırdı beni tahtaya neden vuruyorsun arkadaşına dedi benle dalga geçiyor sürekli dedim bir baktım çocuğun burnu kanıyor öğretmende çocuğu öyle görünce haksız olduğumu düşündü. Ve dayak attı ceza verdi gerisini hatırlamıyorum zaten.14 yaşımda neler oldu bilmiyorum birden haklı olsamda kendimi savunamaz hale geldim biri bana saldırdığında salak gibi bitirmesini bekler hale geldim. Kavga sırasında kalbim küt küt atıyor ve karşımdaki haksız bile olsada sakinleştirmeye çalışıyorum çok korkuyorum. bu yaşa geldim. Dünde böyle bir olay oldu 2 kürtten dayak yedim. Biri bıçak çekti.Ölüyordum korkudan. Burhan denen çocukta kürttü bu arada. Irkçı değilim. kürtlere sorunum yok alta kürt olanlar kızmasın neyse ne yapmalıyım korkumu yenmek için.

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Senin için üzüldüm. Kendine güven dostum. Olmadı git bir kick boxa başla bıçak çeken adamdan bile kormassın. Haklı sen isen sonunda dayak bile olsa acıma kimseye haksızlığa tahammülüm yok. Özgüvenin yok vücut geliştirmeye de başlarsın. Ben de eskiden öyleydim. Kavga etmeyi sevmem ama laf atan olsa kişi sayısı gözetmeden girebilirim. Sorun kürtlükte değil insan olmayanlarda. Bu arada ben de kürdüm. Dağdaki 3-5 o. çocuğu yüzünden kürtlüğümüzden utanır olduk.

0|0
    0|0
    • helal sana kardeşim :) adamsınız

• kardeşim body basladım bende o yüzden yakında dövüş sporu öğrencem benim gibi olan biri varmış eski günleri özlüyorum...

0|0
    0|0
  • Hersey cesarette bitiyor bro. Yeri geldigi zaman gozunu karartip kavgaya girmeyide bilmelisin. Ama baktin fazla kişiler var ve alet edevatlari var kaç ordan. Erkeklikle alakasi olmayanlardir onlar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...