Babanıza güven vermek için neler yapabilirsiniz, onun güvenini nasıl kazanırsınız ?

Arkadaşlar babamla aramda bir güven sorunu var bu güven sorunu yüzünden bazı imkanlarımı kullanamıyorum yani maddi açıdan durumu çok iyi araba vs ama bana güvenemediği için arabayı vermiyor ehliyetim olmasına rağmen aynısını doktoruma da söylemiş ben her istediğini yaparım ama güvenemiyorum demiş sizce ne yapmalıyım ? Babamın güvenini kazanmak için neler yapabilirim ? Cevaplarınız için teşekkürler :)

0|0
14|22

En İyi Kız Görüşü

• Ona işlerinde yardım edebilirsin, sorumluluk gerektiren mevzularda sorumluluğunu en güzel şekilde yerine getirirsin, babana karşı gelmezsin mesela saygını ve sakinliğini korursun. Akşamları mutlaka yemek masasında bulunursun, sıcak bir sohbet ortamı oluşturup seni tanımasını sağlarsın. Öfkeli ve atak davranışlardan kaçarsın ki, baban da karakterinin oturaklı olduğunu düşünür "bu sakin birisi kontrolünü sağlayabiliyor" der. Yani öfkelendirecek bir mevzu olduğunda öfkelendiğin insanın üstüne atlamayacaksın demek istiyorum. Yani bütün bunların içinde en önemlisi bol bol sohbettir, böylelikle seni tanır, çözer, büyüdüğünü anlar falan filan. Daha önce güvenini kaybetmesine neden olduğun şeylerin artık geçtiğini ve bu davranışlara devam etmediğini göstermelisin...

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Ben senin baban olsam 18 yaşındaki adama araba vermem. 'Aşk adamı'nı Man of Love değil de, Love Man diye yanlış yazana adama anahtar bile göstertmem, o derece.

0|0
    0|0
  • güvenini kazanmak için bişiler yaparsan bunu gerçekten istediğin için değil çıkarın için yaptığını düşünür yapmacık gelir daha da bok oluyr herşey akışına bırak düşünceli davran yeter.

1|0
    0|0
  • hiçbir şey yapma akışına bırak çünkü uğraştıkça dibe batacaksın emin oL... Daha önce hiç onun güvenini iyi haLLerini suistimaL ettin mi?

0|0
    0|0
  • güven öyle bir çabayla kazanılmaz ki... Uğraştıkça daha kötü olur üstelik.. sen sadece şunu yapabilrsin baban sana neden güvenmiyor öğren ve bunlardan vazgeç.

0|0
    0|0
  • Onu kullanmayacağını bilmeli,zamanla olacak bir şey. Seni olduğun gibi tanımalı,sınırlarını,neler yapabileceğini bilmeli.

0|1
    0|0
  • 18 yaş hayta yaşın, biraz delibaş olduğun için, korkuyor da olabilir.

1|1
    0|0
  • insanın babasına bile güvenemediği şu devirde zoru başarmak

0|1
    0|0
    • Öyle değil ya babama çok güveniyorum tecrübelerine ama bana güvenemediği için araba ve imkanlar konusunda sıkıntılı biraz :)

• Bilmem, pek bi sey yapmani gerek yokk

0|0
    1|0
  • güven vermeye çalışma yalan söyleme yeter.bana güven dedikçe kıllanıyorlar çünkü kendimden biliyorum

1|0
    0|0
  • aranızda bişey geçmediyse sorun yok zamanla oturur aynısı bendede olmuştu

0|1
    0|0
  • Ben O'ne guvenmiyorum, O da bana guvenmesin ahsjsjskskskhs

0|1
    0|0
  • ufaksın.

0|0
    0|0
  • Güvenemiyorum demişse daha önce yaptıkların buna sebep vermiştir. Artık değiştiğini, sorumluluk sahibi olduğunu göstermen lazım. Birde profilinden anladığım kadarıyla maddiyata biraz fazla önem veriyor gibisin, bu da sebeplerden biri olabilir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• 18 yaşındayken araba konusunda sana güvenememesi çok normal, çünkü 18-22 yaş aralığında erkekler en deli çağındadır. Kendimden biliyorum şu an nasıl yapıyormuşum dediğim şeyleri yapıyordum o yaşlarda araba ile. Baban da bu durumu biliyor olduğundan zarar görmenden korkuyordur. İstediğin kadar ben öyle değilim de 23 yaş civarına geldiğinde dediğimi anlayacaksın.

1|1
    0|0
  • öyle bir çabaya girmem sırf güven vereyim çabası içine sokmam kendimi

1|0
    0|0
  • Ona Love Man olduğunu kanıtla. Gelinleri diz önüne.

0|1
    0|0
  • gecmıste aranızda bıseyler olduysa ondan dolayı sana guvenmeyebilir elinden geleni yap ve guvenini kazandır mesela araba vermıyo dıyosun bır yere gıderken sen kullan yanında otursun ha desin ıyı kullanıyo sakın kullanıyo desin kendi kendine ve znmla sana guvenmeye baslar daha sonra(arabayı baba verene bana binip gideyim es aramaya atarım arabaya ben manitayı basarım son gaza ode sen parayı)olur :)))

0|0
    0|0
  • Benim babamda demiştir hep senden bi b*k olmaz diye . Güvenim yok sana diye . Ne bilim sanki naptım :D

0|0
    0|0
  • Kardeş sen ne zaman bir soru sorsan, aklıma hep o tribün şovun gelir... Bilinçaltıma yerleşmiş artık, ne yapsam farklı düşünemiyorum :)))))

0|0
    0|0
    • Ya kardeşim bir dalga geçme ya

• Love Man, sen babayı güveni boşver... Biz seni Türk kızlarına olan iltifatlarınla benimsedik... Yine patlat öyle bir soru, benden sana 5 yıldız şerefime :))

• O zaman mal mal saçma sapan yorumlar gelecek ben gizliden sorum bakalım benim kim olduğumu anlayabileceklermi ne dersin :)=)

• Kazanamazsın böyle bir sorun varsa.. Uzaklaş, yapacak pek bir şey yok üzgünüm.

0|0
    0|0
  • güvenilir biri olacaksın. baban sana her ne olursa olsun bi eşyayı vs. emanet ediyorsa saygı duyacaksın...

eğer olmazsa çek karşına adam akıllı konusun bu konuyu... seni kesip doğrayacak değil ya sonuçta..

0|0
    0|0
  • Babam arabayı vermiyor ne ya saç.döfcvşldsöclşsd

Vermiyorsa kaçıracaksın biz lisede falan yapardık bunu şlsdflşsd

"Çocukken her akşam yatmadan önce ve aklıma geldiği her an Tanrı'ya bana bir bisiklet vermesi için dua ederdim. Bir gün Tanrı'nın çalışma tarzının bu olmadığını anladım. Ertesi gün gittim kendime yeni bir bisiklet çaldım"

0|0
    0|1
  • zaman...güven zamanla olur..

1|0
    0|0
  • önyargıyı kırmak atomu parçalamaktan zor demiş biri. kimdi hatırlamıyom. neyse kolay gelsin :)

0|0
    0|0
  • kendi arabanı kendin al ozaman hep babana güvenme bak baban nasıl güvenmiyor sana

0|0
    0|0
  • Konunun güvenle alakalı olduğunu düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • 100 yaşında da olsan, Kanuni Sultan Süleyman da olsan baba işte, en iyisini o bilir ve asla tam olarak güvenmez :D

0|0
    0|0
  • Benim babam ehliyeti al araba senın dedi bunu 2 gün önce dedi

0|0
    0|0
  • evi terk etmek onun güvenini kazandırabilir:D

0|0
    1|1
  • Benimkide bana asla güvenmez, hep senden bir bok olmaz derdi :D

0|0
    0|0
  • tek kelime '' başarı '' birşeyler başar hep arkanda olur

0|0
    0|0
  • baba hayatta olsunda güvenmesede olur...

0|0
    0|0
  • olum pek gübenilir birne benzemiyon baban haklı.

0|0
    0|0
  • hiç bir zaman yalan söyleme

kaybediceğini bilsende

0|0
    0|0
  • Herkese söylerim:

"Ben güven vermek için uğraşmam"

Evdekiler de bazı konularda bana güvenmez ama yapmam gerekir. Örneğin motora binmemi istemiyorlar ama bişi lazım oluyor gitmem gerekiyor... "Bana zorla güvenmeyi öğreneceksiniz" diyorum.

1|1
    0|0
Yükleniyor...