Eski sözlüm facebookta beni engelledi.Sizce Neden?

Arkadaşlar biz 40'lı yaşlardayız.Yaklaşık beş ay boyunca karı koca hayatı gibi bir süreç yaşadık.Ben onun 2 çocuğuna baba gibi oldum,o'da benim oğluma.Yaklaşık 3 ay önce ayrıldık.Ayrıldıkdan 10 gün sonra beni arkadaşlıktan çıkardı.2 ay boyunca ne mesaj,ne tlf'la hiçbir şekilde iletişimimiz olmadı.Bu arada geçtiğimiz ay yani ayrıldıktan 2 ay sonra tlf titreşimdeydi beni hat düşene kadar çaldırdı o an müsait olmadığım için bakamadım.Hemen 2 dakika sonra çıktım baktım o,aradım aynen şöyle dedi "pardon yanlışlıkla aramışım kusura bakma" bende estağfurullah dedim kapadım.Bundan 3 gün sonra ben ona tlf'dan müsaitsen konuşabilirmiyiz diye yazdım.O'da vaktim yok,zaten konuşulacakda birşey yok diye yazınca.Dükkanına gittim istemiyorum ben sana yazarım neden istemediğimi dedi ama 15 gün hiçbirşey yazmadı.Sonrasında ben buna faceden resimlerimizle klip yapıp gönderdim bu resimleri sil ve bana ulaşma dedi.Bende son bir mesaj yazıp son bir kez düşün karar ver ,bana kararını bildir dedim.10 gün yine cevap gelmedi dünde beni engellemiş,hayatındada kimse yok bunu biliyorum.Özellikle bayanlardan bunun bir mantığını alabilirmiyim.Beni tamamen sildimi yoksa bu şekilde faceden iletişim yolunu kapatıp başka yollaramı yönelmemi istiyor çözemedim?Siz ne dersiniz?

Güncellemeler:
1111111111111111111111

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Ya şimdi ergen yaşında olsa aklı kafası karışıktır diyeceğim, 40 lı yaşlarda bir kadın yani enteresan geldi bana.

Bir de şu "aman yanlışlıkla aramışım" olayına nedense hiçbir zaman inanmadım inanmayacağım, sanırım kadın özelden aramak istemiş ama özele almayı unutmuş gibi birşey :D

Yani böyle davranan 40 yaşında bir kadının emin ol ki iyi bir nedeni vardır. Belki de evlenmeden karı koca gibi yaşama falan belki de vicdanını acıtmıştır, belki kadın ne bileyim birkaç Allah kelamı dinlemiştir ve senden uzak durması gerektiğini düşündürmüştür. Bu bir ihtimal hem de aslında güçlü bir ihtimal.

Bir diğer ihtimal, çocukları ile ilgili çıkan bir sorun olabilir, ikinizden yana utanç verici bir hadise yaşanmış olabilir, bu yüzden her şekilde seni kendisinden soyutlamaya çalışıyordur.

Ailesiyle ilgili bir sorun çıkmıştır,

Başı belada olabilir herhangi bir nedenden dolayı

Yani 5 aylık evlenmeden karı koca ilişkisi yaşamış olmanız zaten baştan saçma bir durum, diğer şeylerin olması daha şaşırtıcı değil yani...

0|0
    0|0
    • Şöyle söyleyeyim manevi itikatı çok güçlü biri değildir bu bir,ikincisi çocuklarıyla ilgili bir problem yok ,biz severek hemde çok severek ayrıldık.Ayrılık sebebi ise ailesinin çocuklarının henüz 5 ve 12 yaşında olmasından ötürü büyümelerini istedikleri için evliliğimize karşı çıkmalarıydı.O'da 2 evliliğimde ailemi karşıma aldım bu sfer almak istemiyorum dedi.Birde benim maddi sıkıntı içine girmem var biraz.İnanın başka hiçbir problem yoktu.Bütün gün resimlerine bakıyorum diyordu anlayın yani!

• Diyeceğim o ki, sana kesin cevabı zaten vermiş, yeniden bir evliliğe değecek bir birlikteliğinizin olmadığını düşünüyordur ve seni her şekilde uzaklaştırmış, bunun başka bir açıklaması yok, bence kadını kendisine bırakmaya bak. Bu arada manevi itikatı çok güçlü biri olmaması, bundan sonrasında da olmayacağı anlamına gelmez, bunu da dip not geçelim. Zaten durum da açıkça ortada, cevaplar belli, bence sen de yaşının gerektirdiği gibi olgunca davranıp, yoluna bak derim.

• Özür dilerim fakat yeniden bir evliliğe değecek bir birlikteliğinizin olmadığını düşünüyordur sözlerinizin yanlış olduğunu düşünüyorum.Çünkü kızları beni abi biliyormusun biz seni babamız gibi görüyoruz diyecek kadar seviyorlardı.İnsanın evladından daha değerli birşey varmıdır bilmem.Benim kafamdaki tek sorun gidip son kez yüzyüze konuşayımmı ,doğru zamanmı düşüncesi...

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• Acikcasi ilk dusundugum sey once kafasinin biraz karisik olmasi sonrada gayet radikal bir kararla sizi red etmesini goruyorum. Uzun uzun hat dusene kadar bir insan yanlislikla aramaz bunu eminim ki sizde fark etmissinizdir. Simdi biraz olayin psikolojik boyutuna bakalim, bana sorarsaniz eger artik sizi isteseydi, hadi biraz nabzinizi yoklamak icin, birazda blöf yapiyor deseydik, tek diyecegi sey neden beni ariyorsun olabilirdi. Ama fotograflarimi sil bana ulasma demesi birde ustume sizi engelleyip araya koca koca duvarlarla sinir cekmesinin anlami gercekten istememesidir bence. Faceden iletisim yollarini kapatip baska yollarami yonelmemi istiyor demissiniz, iliskiniz sadece face uzerinden miydi? Aile gibi oldugunuzu soylediniz.. bu yaslarda bi insan evcilik oyunu oynayip canim skldi simdide saklambac oynamak istiyorum demez saniyorum.. uzgunum..

1|0
    0|0
    • Bunuda şöyle izah edeyim,benden sonra eski arkadaşını eklemişti facede bende birşey yaptı zannedip bir sürü saydım svdüm,bir dahada asla gözüme gözükme dedim aslaaaaaa diyede üzerine bastırdım,ama sonradan öğrendimki hiçbirşey yapmamış intikam oynuyor olabilir.Zaten o an yazışırken beni böyle yargılıyorsun Aallaha havale ediyorum demişti ama ben o sinirle kavrayamadım.İlişkimiz tabiiki face üzerinden değildi.Bizim bir imzamız eksikti.Altınızdaki bayana yaptığım yorumda ayrılık sebebi var.

• Ne sekilde olursa olsun. Acik kapi birakmamis gorunuyor.

• Neden ayrıldığınızı yazmamışsınız ama bence yanlışlıkla arama diye bişey olamaz ki zaten telefonunuzu silmemişse bişeyler bitmemiştir.Mutlaka sizin aramanızı bekliyordur.Ortada çok ciddi problemler yoksa tabii.Engellemesi de önemli bişey değil,dikkat çekmek için,sizin onu aramanız,üstüne düşmeniz içindir bence.Ya da size sinirlenmiştir vs...İnşallah düzelir aranız en kısa sürede

1|0
    0|0
    • Ayrılık sebebimizi üstteki bayana yorumladım.Ciddi denilebilirmi bilmem?Şuda olabilir o özel günlere çok dikkat eden biridir.11'i bizim çıkmaya başladığımızın 8 ay'ıydı ,ben bir mesaj atacaktım vazgeçtim.12'si sabahıda erkenden saat 9 gibi önce ortak 2 arkadaşımızı silmiş 2 saat sonrada engellemiş .Dileğiniz için teşekkürler inşallah...

Erkekler Ne Diyor 1

• Bence bu mevzuya harcadığın enerjiyi, çok daha değerli olan çocuklarına harcaman çok daha iyi olacaktır abi... Hakkında her şeyin hayırlısı...

0|0
    0|0
Yükleniyor...