Arap saçı budur işte...

erkekler el atın şu soruma.

ben üniversiteye başladığımda sınıf arkadaşımda yeniydi tabii tüm arkadaşlarım yeniydi. sonra okulun taa 1.günü bi çocuktan hoşlanmaya başladım. sonra duydum ki sınıf arkadaşımla çıkıyo. daha sonra ben bu çocuğu fake bir facebook hesabı açarak ekledim ve kendime aşık ettim bağladım sonra facebook kullanıcısının kuzeni olduğumu söyledim o fake hesaptan sonra buda sevgilisinin kuzeniyim diye yakınlaştı benimle. sonra gerçeği öğrenince engelledi faceden beni. ama gerçeğide tam olarak bilmiyo o hesabın kuzenim olmadığını arkadaşım olduğunu söyledim sonra işte bi oyunla iş le o açtığım hesap adıyla aradım onu arkadaşım o fake kızın taklidi yaptı oda kamerada görmessem inanmam falan dedi. ama harbi harbi aşık olmuştu yani. şimdi 6 ay geçti ve engelimi kaldırdı benim. bi dönem benim onu sevdiğimi bile düşünmüştü. yaptığım affedilmeyecek bişey ama o engeli kaldırdı amacı ne sence ?

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• en basindan beri herşeyi gerceklik cercevesinde halletmeliydin.. internet face mace bu konulara girmen yanlisti bence.. seven insan gider konusur yuzyuze.. nolurduki ölümmü var ucunda asagilik bi konumami dusuceksin.. şu andada hala sansin var git konus derim.. face olaylarina girme. ondan ilk gunden beri hoslandigin durumlardan gir gerisini getir.. yada konusmaya cesaretin yoksa.. bisiyleri belli ederek giris bisiylere surekli karsisina cik ayni ortamlarda bulun.. onun dikkatni ustune cekmeye calis ama gerceklik sınırları cercevesinde.. dedigim gibi internet olaylarina girmen cok yanlisti..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• bu işe açıklık getirmek istiyo olabilir

1|0
    0|0
  • vay mk ya harbiden arapsaçına dönmüş bişey anladıysam arap olayım

1|0
    0|0
  • kızım bi dur bismillah, ne bu acelen ilk günden sarmışsin cocuğa boyle olur iste :))

Git al karşına adam gibi anlat dürüste bu şeytanı oyunlardan vazgeçin

0|0
    0|0
  • amacı ne bilemem ama sormanız daha mantıklı değil mi?

0|0
    0|0
  • ben senı tanıyorum feyk ortamından :))))) hatta ıyı ı muhabbetttıımız bıle banada anlattın bu konuyu canım

0|0
    0|0
  • Cahiliye dönemi, hepimiz yaptık bu tarz şeyler :) 6 ay sonra eklemesinin amacı falan yok. Kafası esmiş engeli kaldırmış heveslenme ve arkadaşının sevgilisine asılma.

0|0
    0|0
    • 6 ay sonra eklemedi zaten engeli kaldırdı. arkdaşımla ayrılalı 1 sene oldu :D ve arkaşımda çok yakın arkadaşım değil sınıf arkadaşım sıradan.

• Sus sus! karşılık verme çarparım haa! :)

• kezbanlık yapmışsın resmen.karşındaki de kamil zaten belli.fake profile aşık olmuş 6 ay konuştuk diyorsun ya:D

0|0
    0|0
  • Ya sen napmışsın sen ne yaptığını bile tam olarak anlatamıyorsun çünkü o kadar saçmalamışsınki ne yaptığın şey nede bundan sonra yapacağın hiç bir şey o çocuk için önem taşımaz. İlk önce dürüst olmasını öğren..

0|0
    0|0
    • sen ne diyosun amk. aşık olda ondan sonra konuş lan ! aşık olduğunda ne yaptığını bile bilmezsin ! hakim olucam ben adaleti senden daha iyi bilirim emin ol dünyadaki en büyük hata hırsızlıktır birine gerçeği söylemediğinizdede o kişinin gerçeği öğrenme hakkını çalarsınız ama bilerek olmadı zaten aşkın pembe büyüsüne kapılıp gidiyosunuz herşey planlı yürümüyo aşık olunca !

• bana kaşar demeden önce git annene bak sen ! sen * git şimdi !

• senin annen kaşarki senın gıbı kaltak yetırtısmıs

• nasıl düzenlere oyunlar giriyorsunuz değer mi hiç ya

0|0
    0|0
  • bencede araba dönmüş :d

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• boşta kalmıştır :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...