Hülya Avşar hakkında düşünceleriniz

Hülya Avşar hakkında ne düşünüyorsunuz ? bence sexy ve güzel bir kadın,ama hareketleri ve bazen konuşmaları kendisi hakkında kafamda bazı şeyler oluşturuyor.Mesela bir programda alişana askerden geldiğinde ''sen şimdi ne azmışsındır sen'' diyip gülüyordu imalı imalı konuşuyordu.

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• Görmüş geçirmiş yatmış kalkmış piyasadaki erkek ünlülerin sahne ve yatak performansı notlarını verebilecek düzeyde bilgiye sahip 80 li yılların elizabetçilerine hitap etmiş gençliğindeki fizik ve sima dehşetiyle bugünkü konumunu haketmiş bir dişi..Bu tür hatunlar açık ve nettir sözünü sakınmaz kendini aşmıştır bu tarz konuşmalarını saygıyla karşılamak lazım..

0|0
    0|0
    • benim tahminimde böyle ama,sen neye dayanarak söylüyorsun bunları ?

• Hülya avşarın gençlik dönemindeki filmleri izlersen fizik ve sima olarak bulunduğu yeri hakettiğini idrak edebilirsin..Geçmişine baktığımızda bulvar gazetesinin düzenlediği kainat güzelliği yarışmasında 1. seçilmiştir ki gazete elizabetçilerin 1 numaralı müşterisiydi o dönem..Evli tanjuyla aşk yaşadığı için güzellik tacı elinden alınmış kötü kadın muamelesine mazur görülmüştür..İbrahim tatlısesle ayrıyetten aşk macerasıda bulunur..Filmleri ve pozları erotiktir hoştur..

Kızlar Ne Diyor 5

• Gerçekten Türkiye'nin en güzel bayanlarından biri ama aşırı derecede şımarık ve ukala. O yüzden itici geliyor bana.

0|1
    0|0
    • +1 aynen katılıyorum. kendini beğenmiş. başkalarını küçük gören. herşeyi ben bilirim havasında. hiç hoşlanmıyorum.

• Kime ne !?

0|0
    1|1
  • Severim cok guzel bir kadin.. Bide ben katilmiyorum hulya hitc de havali kendine beyenmis biri degil

0|0
    0|0
  • Bir türlü ne işle meşgul olduğunu bilmediğim hatun.

0|0
    0|0
  • severim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Evlenıcen mı onla amk kadının ezelınden bellı ne oldugu ımalı konusmasına takma sen o acunla bıle neler yasadı ne resımlerı var acun para bastırarak kapattıryolar o resımlerı heygıde hey bı bılsen onlar nasıl marjinal

0|0
    0|0
    • neler yasadı ? hangi resimler merak ettim.

• Tabıkıde cok kısı vardır ama acunla rsımlerının basıldıgını dusunsene cok fena olay patlar acun medya bıter yanı

• nerden buluyorlar acaba bu resimleri

• Hiç çekici bulmadığım bir insan. Zevkler ve renkler tartışılmaz.

0|0
    0|0
  • Fazlasıyla şımarık, güzelliğini çoktan kaybetmiş ama hala ben 1 numarayım diye dolanan(gerçi imam uçmaz cemaat uçurur), vasfı olmadan ünlü olmuş, gereksiz yere yer işgal eden biri. Yani birçok ünlüyle aynı özelliklere sahip.

0|0
    0|0
  • hulya avsar dedıgın kadın , gerızekalının tekdır , ya hıcbır vasıfı olamayan bırıdır . sanatcı dıoar da ne sanatcısı , sesı guzel degıl , oyunculuk yok , tek ederı oyle sıkım sıkım laflar edıp gundem yaratmak , sıksen sıkılmez selulıtten .

0|0
    0|0
  • müzelik...

0|0
    0|0
  • o fiziğini kullanan biri

0|0
    0|0
  • Kendisini baya severim. at gözlüğünü çıkarsa daha çok sevcem :)

0|0
    0|0
  • bence önce ahlak sonra güzellik..

0|0
    0|0
  • uçuk kaçik laflari var ama huyunda iyi birine benziyor

0|0
    0|0
  • S*rtük, kısa ve net.

Türkiyenin en güzel kadını olsa ne yazar, elimi delerim daha iyi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...