Kendinize bile söylemekten korktuğunuz sırlarınız var mı?

10 yaşındayken yaşadığım çok acımasız bir anım var ve bazen hatırladığımda hala gözlerim dolar, boğazım düğümlenir, sanırsın ki ömrüm bitmiş orada,o sahne görüntü hep vardır çakılı kalmış zihnimde kahretsin bile diyemezsin...çünkü kahrolursun ... kimseye söylememişimdir aradan 10 sene geçti ve hala bu böyledir nereye gidersem gelir benle..Normal yaşantılarımızı bile etkileyen bu durumlarınız kendinize bile hatırlatmaktan korktuğunuz acı hatıralarınız varmı?İçinize attıp kimseye söyleyemediğiniz?

0|0
720

En İyi Kız Görüşü

• Onu olduğu yerde bırak yanında yük yapıp boşuna yorma kendini.Herkesin vardır acı hatıraları ama senin gibi mi ya da hangimizin canı daha çok yanıyor bilemem.Yanımda taşımıyorum.Kendimi yormuyorum tavsiye ederim.

1|2
    0|2

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 20

• Okula gitmeden önce şen şakrak bir çocuktum. Tabi şımarıktım. :D Okula başladım, her saniyesinde durgunlaştım. Ana sınıfı dahil 14. senem. 13.5 bitti yani eğitim öğretimde. Her saniye içime kapanmaya devam ediyorum. Lise de zihnimde ikinci bir insan belirdi. Etli kemikli bir insan olmasa da ona soru sorduğumda cevap alabiliyordum. Hala da öyle. O etten kemikten olmayan şeye soru sorup verdiği cevabı etten kemikten olan ben uyguluyorum.

1|0
    0|0
  • birincisi hatanın sorumlusu sen değilsen kesinlikle umursama bile. çünkü allah katında insan istemeyerek yaptığı hiçbirşeyden sorumlu değildir. toplum olan şeye nasıl bakarsa baksın

sorumlusu sensen eğer, evet insanız allah katında insan hata yapmak için yaratılmış bir varlıktır ve beklenen bu hatalarından tövbe edebilmektir.

yani seni hiçbişey üzmemeli, allah sana o değeri vermişken başka hiçbişey o değerin üstüne çıkamaz.

ne konuştum tanrım. tamam sakinim :)

1|0
    0|0
  • madem o kdar kotu neden kendıne hatırlatıop ezıyet edıyorsun.

1|0
    0|0
  • çok merak ettik söylede bilelelim ztn adın felan belli degil. bişey olmaz benimde unutamadım cok anılar şeyler var salla gitsin :D

0|0
    0|0
  • --Yok. (!)

0|0
    0|0
  • olmadı şükür allah sizeda unuturur inşallah

0|0
    0|0
  • evet var..

ben bu adam değilim..

0|0
    0|0
  • Benim öyle acı bir anım yok sadece bir anım var anlatmazsam ölürüm, peder beni kızın üstünde evde yakaladı. Yeni yaptırıyor olduğumuz evde.

0|0
    0|0
  • Ben bir Sırım aslında...!

0|0
    0|0
  • Küçükken babam üstüme oturmuştu bebekken daha hala ağlıyorum :D:D

0|1
    0|1

• Kafana gore takil

1|0
    0|0
  • VAR KISA VE NET OLARAK VAR

0|0
    0|0
  • Var 13 yaşındayken birini kazayla öldürdüm hala icimi acitir...

0|0
    0|0
  • Bazen bazı şeyleri unutman gerekir..

0|0
    0|0
  • Yok öyle korktuğum birşey yaşamadım

0|0
    0|0
  • olmamı herkezin bır derdi var durur içerisinde

0|0
    0|0
  • Var ama onu buraya bile yazamam.

0|0
    0|0
  • birisi tecavüze mi kalkıştı. yada birini mi öldürdüler gördüğün. hafiften ipucu verirmisin.

0|0
    0|0
    • la var ya o tecavüze 8. sınıfın sonunda tanık olmuştum. beyaz bir şahin, delme takma bir garaj, bağıran bir kadın ve 'donunu giy lan' diye bağıran bir adam. 2 erkek 1 dişi. şimdi olsa belalarına atlardım da çocuktum o zaman :(

• allah belalarını versin yapanların.

• çok anılarım var

0|0
    0|0
  • Toplu Sevişirdik mahalledeki arkadaslarla terkedılmıs gecekondu vardı bırbırımızn penıslerını yalardık 9 10 yasları popolarımızın arasına sokardık dudaktan opusurduk erkek erkege yanlız bunlar ve sımdı hepımız 20 lı yaslardayız hergun yuzyuze bakıyoruz ama kımse o konuda fıkrını acmıyo hepımız o gun orda olsek yerıydı yanı

0|1
    4|1

Kızlar Ne Diyor 6

• Evdeki vitrini camini kirmisim o gun bu gun birdaha evde top oynamadim:))

0|0
    0|0
  • evet var hemde fazlasıyla.

0|0
    0|0
  • O neymiş öyle ya :/

0|0
    0|0
    • arkadaşın olmadığım için mesajına cevap veremiyorum :S

• halen aynı bi değişme yok yani denedim o kadar olmadı onun yerine kabul etmeyi denesen yani =)

• Var ama acitmiyor artık...

0|0
    0|0
  • çok merak ettim şimdi . azcık çıtlatsan

0|0
    0|0
  • kendime bile söyleyemediği şimdi niye burda söyliyim :)

2|2
    0|0
Yükleniyor...