Aşık olduğunuz kişiyi her gün görüyorsanız onu unutmak için n'apardınız?

Aşık olduğunuz kişiyi hergün görüyorsanız onu unutmak için napardınız? (Unutmak zorundayım çünkü sevgilisi var) yani onu nasıl unutabilirim napim? Çok kötü durumdayım. Malesef hep aynı ortamdayız okul dolayısıyla

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• hergün görüşürsen zaten bıkarsın ve çabuk bırakırsın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Seviyorsan görsen de görmesen de unutmayacaksın. Unutmak nedir? Zaman geçtikçe alışırsın. Bunun farkına varacaksın.

0|0
    0|0
  • Kovboy gibi bacaklarımı açar karşısına geçerim ve derim ki ''Bu okul ikimiz için fazla küçük ahbap''. Öğle arası kantinde yapma ama bunu, tost sırası çok olur millete engel olmayın.

0|0
    0|0
  • Bence bana aşık olmalısın.Eğer beğenirsem sana iyi bakarım.18 tane çocuk yapıp futbol kulübü kurarız.Sonra da birinci lige çıkartmaya çalışırız.

0|0
    1|1
  • onun da normal bi insan olduğunu düşünmeye çalış..

ayrıca çevrene dikkatli bak belki sana da aşık olan birileri vardır gözden kaçırıosundur..

okul biter bi zamana ondan sonra kim öyle kim kala...

0|0
    0|0
  • Çok açık cevap veriyorum.

Onu sıçarken düşünürdüm, ağır kayıplara mal oluyor :D

1|1
    0|0
  • okulumu degistirirdim mümkünse en uzaga giderdim siz bayan oldugunuz için böyle bir yorum yaptım

0|0
    0|0
  • ulaşılmaz göründüğü için cazibeli. peşinden koşulan kadın olmalı bence

0|0
    0|0
  • unutmak için çevresinden uzak duracaksın

0|0
    0|0
  • başka birine odaklan

0|0
    0|0
  • Başka biri ile ilgilen...Ama daha tecrübeli ve olgun biri sana onu unutturabilir...

0|0
    0|0
  • Başkasıyla çıkmayı denesen ise yarar ama ondan daha yakışıklı olmali

0|0
    0|0
  • bakmazdım ona

0|0
    0|0
  • zor olabilir.ama geçecek çok kanatacak belki ama geçecek çocuk yeter ki iste

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• hemen kendini başka birinden hoşlanmaya it! tek çözüm bu çok denedim ama başka hiç bişi sonuç vermiyo :((

0|0
    0|0
  • çok basit aslında başka bi sevgili bul, yeni sevgilinle diğer çocuğun gözünün önünde çok yakınlaş yani tabi abartma da :D sonra yeni sevgiline bağlanırsın tamam saçma bi cevap oldu farkındayım ama unutmanın tek yolu başka birini bulmak :/

0|0
    0|0
  • 1 yıl boyuncu karşılıklı dairelerde kaldık eve getirdiği her kızı gördüm tabi evle sınırlı değil okul cafe her yerde görmek durumunda kaldım alışıyorsun umursamıyorsun unutuyorsun

0|0
    0|0
  • Onun sana yasattgi kotu gunleri hatirlayarak.

0|0
    0|0
Yükleniyor...