Spor yapanlar bakabilir misiniz?

Fit bir vücut icin neler yapmak gerekir? Haftada kac gün antrenman yapıyorsunuz? Kadınlarda kas yapmak zor mudur? Yardımcı olursanız sevinirim😊

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• öncelikle... diyetten başlıycan... yani en başda şeker çıkar hayatından sonrasında 3 beyaz mantığını kesicen... günlük su tüketimini arttır sonrasında vücut yağ oranını düşürmeye başla yani yediğin besinlerin değerlerine bakarak inceleyerek tüket 1 ay böyle bir sürec yasa sonrasında spor salonuna yazıl ve balık gibi bir vücud sahibi olup cık podyumlara :)

0|0
    0|0
    • Harika yazmıssın. Motivasyonum tavan😉😊👏

Erkekler Ne Diyor 6

• Hafta 'da 5 gün

0|0
    0|0
  • fit bir vücut iyi disiplinli bir çalışma düzgün bir beslenme ve iyi bir dinlenmeyle birlikte sabır gerekir, haftada 6 gün antrenman yapıyorum ama yeni başlayacaklara 4 günden fazla önermem, kadınlarda testosteron hormonu erkeklere göre az olduğu için gayet zordur

0|0
    0|0
  • Hergün yapmak gerekir

0|0
    0|0
  • Haftada 4 gün 2 buçuk saatlik antrenmanla düzenli olarak yüzüyorum. Fit bir vücut için spor yapıcaksın ve şekeri unutucaksın. Ayrıca kas yapıcam diye 8 kiloluk dumbell alıp kaldırmaya falan kalkışırsan vücudunu bozarsın tüm vücudunu çalıştırıcak kendine göre bir spor bul ama koşu ve yüzme öneririm

0|0
    0|0
  • Kafamda delı sorularr

0|0
    0|0
  • Haftada 4 gün imkân varsa salonda çalışma gece iyi bir dinlenme güzel ve protein ağırlıklı beslenmeyle fit bir vücuda sahip olabilirsin, kadınlarda kas oluşumu hormonlardan dolayi daha zor olsada belirli miktarda olur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Spor salonlari var ucretleride uygun dogrusuu benim gittigim yerde uygun olabilir haftada uc gun gidiyorum bayanlarla olan tek calisma diger gunlerde gidebilirsin erkeklerle calismanda bir skntii teskil etmiyosa neyse bu uc gunde ilk platesle calisiyoruz bir saat felan suruyoo sonra diger aletlerle calismaya devam ediyoruz besde basliyoruz yedide bitiriyoruz guzel hem eglenceli hemde vucudumun sıkılastıgını hissediyorum tavsiye ederim :)

0|0
    0|0
  • evet zor egerkı bu ıse yenı baslayıp kas yapmak yolundaysan oncelıkle yag oranını olcturmenı onerırım kas yapmak ıcın musadece vermelısın vucuduna haftada 3 gun ve orta agırlıkla calısmanı onerırım dıger kalan gunlerde bol proteın +kardıoyuda eklemelısın

1|0
    0|0
Yükleniyor...