Kız arkadaşımın hareketlerine anlam veremiyorum ?

2 Yıl depresan kullanmış. Depresanı kendi kafasına göre bıraktı 4 gün önce ve Bıraktıktan sonra sürekli " Gidiceksin,Ayrılıcaz Sen başkasıyla olucaksın,Bizim geleceğimiz yok, Ayrılalım, Olmuyo, Yapamıyorum".. Gibi şeyler söylüyor.

Dün tekrar başladı.

Bugün buluştuk biraz soğuk gibi öpmeye çalışıyorum halsizim diyo ama zorla öpünce o kadar istekli öpüyo ki inanılmaz derecede sonra birden itiyo. Hiç aşkım,bebeğim felan demiyo hiç,Sevdiğini bile söylemiyo. hep mesafeli gibi. Sonra bırakıp eve geldim "Sen başkasını seviceksin sonra biticeğine şimdi bitsin, Ben alışmak istemiyorum" diyo. Kendisini hayattan kopuk hissediyomuş ve çok agresif, hiç bişey yapmak istemiyo. Acaba beni unutmak mı istiyo sevmiyomu soğudumu yoksa hapların etkisinden mi ne yapmalıyım nasıl geçer bu ?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• SELAM,bak simdi o kizi,atarsan daha da kotu olur,yak kotu zamanlarinda yaninda olursan hayata tutunmasini saglarsan duzelince cevresinde senden baska hic kimi gormez,anlasilan o ki,yalanlarla kalbi kirilmis sen de onu onar,inandir sen soyledin ya opdukce o da opuyor iste buuuuuuu o da seni seviyor sadece emin digil,biliyorum durum zor ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN AMIN INSALLAH!SABIRLI OLUN!SABRIN SONU GUZEL!

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• yok canım ya anlattığın kadarıylada hapların etkisnden bunlar. kötü ruh halinde depresanlar kafana göre bıraklmaz ki o zaman tedavi sonuç vermez.. doktorun anlattgı şekilde bırakması lazım...

0|0
    0|0
  • Haplarını doktora sormadan bırakmamalıydı.Ayrıca antidepresanlar birden kesilirse sinir de yapar baş dönmesi de tansiyon problemi de.Azaltarak doktor kontrolünde bırakmalıydı tekrarr başlaması için ikna etmeye çalış.Tedaviyi kafasına göre bitiremez.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Yalan atıyor haplarla alakası yok bende kullandım zamanında.Bence seni artık sevmiyor ve ayrılmak istiyor bu yüzden sana yol vermeye çalışıyor aklınca yada başka birini buldu bro

0|0
    0|0
Yükleniyor...