Göğüslerim sarkık mı?

Göğüslerim 75D beden, 162 boya 55 kiloyum. Size iki tane sorum olacak. İnternette göğüslerin sarkık olup olmadığını anlamak için iki tane yöntem okudum. Birincisi kalem koymak, diğeri de uçlarına bakmak. Denediğimde ne yazık ki kalem düşmedi :( Ama uçları aşağı değil, karşıyı gösteriyor. Yani biraz da kafam karıştı sarkmaya mı başlamışlar? :( (Daha 18 yaşımdayım) Ve bilmiyorum alakalı mı ama üst kısmında çok hafif bir iki çatlak var. Diğer sorum ise 5 kilo kadar vermek istiyorum. Spor yaparak verirsem yine de sarkar mı ve küçülür mü?

0|0
2|15

En İyi Erkek Görüşü

• Ya o sarkiklik değil boyuttan cok iriler dimi

0|0
    0|0
    • Evet baya büyükler

• Onu zamana yaymamiz lazim
      Sen mesaja gel program yapalim

• Gel konusalim madem eig sectin yararim dokunsun :)

Erkekler Ne Diyor 14

• Uçlarını görmeden bir şey Diyemeyiz. :):

0|1
    0|0
  • He sarkjm

0|0
    0|0
  • Biraz. Küçülür

0|0
    0|0
  • 18 yaşında görüs sarkmaz ama anladığım kadarıyla seninkiler biraz küçük yani yaşına göre de küçük... bu da zayıf olduğun için de olabilir ama inan bana ilerde biraz daha büyüyeceklerdir ;) göğüs ucu aşağı olması zaten senin yaşında çok komik ama imkansız gibi :))) niye internetten okuyorsun resmini çekip koysana?

0|0
    0|0
    • Göğüslerim büyük ama ne küçülsünler ne de daha fazla büyüsünler istiyorum

• o zaman spor yapman lazım göğüs için egserziler var...

• hayal gücüm çok zayıf hayal edemiyorum, fotoğraf olması lazım ehehe

0|0
    0|0
  • kup ölçüne bakılırsa dolgun göğüslerin var.
    Ayna karşısında bir bak nasıl görünüyorlar.
    kalemi vs boşver.
    Önemli olan bu.

0|0
    0|0
  • Sudyen tak ve fitness yap bench press

0|0
    0|0
  • Memelerinn kuculmez anca sarkar

0|0
    0|0
  • foto ekle

0|0
    0|0
  • İnternette araştırma yapmalısın. Sarkık olmasalar bile bence egzersiz yapmak iyidir.

adrenalinebox.com/.../

Bunun gibi sitelerden faydalanabilirsin.
    Dedigim gibi sarkık olmasalar bile egzersiz yap ;)

Üzülme :)

0|0
    0|0
  • Göğüsten çok kilo gitmez uçları karşıya bakıyor ama şekilden dolayı kalem duruyor yani sarkık değil olabilirler sarkmış da olabilir

0|0
    0|0
  • güzeldir güzel

0|0
    0|0
  • Sana şukadar diyim. Göğüslerin sarkıksa fitnesse yazılıp göğüs çalış. Ciddi söylüyorum şaka değil kadınların göğüsleri daha sıkılaşır ve dikleşir erkeklerinse sıkılaşır ve şişer.

0|0
    0|0
  • Foto cek buraya koy burdaki millet kadar bilen. yok. onu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• yalancı sarkma denilen bir olay vardı sanırım vakti zamanında araştırmıştım hehe

0|0
    0|0
  • D cupa göre sarkık olması gerek ama biraz da olsa sporla dikleştirebilirsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...