Kizlar neden bu kadar basit insanlar oluyor?

Gurur duyun kendinizle... Domates seçer gibi, elbise seçer gibi seçin erkekleri... Çürük domatesleri kenara ayırın, rüküş elbiseleri kenara ayırın iyileri sepete atın... Sonra da o meşhur klasik sözleri dem vurun: "Efendim önemli olan iç güzelliği, napayım tipini? Efendim, önemli olan gönlü zengin mi? Napayım parasını pulunu?"...

Edebiyata gelince mangalda kül bırakmıyorsunuz, hangi bir kadın söylediği gibi yaşamıştır ki?

Güncellemeler:

sinemaya gitmek istediniz ancak sizi içeri almıyorlar! Çünkü sizden evvel çirkin bir erkek gelip tümsinemayı kapattırmış. Neymiş sevgilisiyle birlikte romantik anlar yaşamak istiyormuş parası da bok gibiymiş kim karışabilirmiş “kıroyum ama para bende” hesabı! Sonuç olarak siz sinemanın kapısından kovuldunuz ve öfkeyle evinize döndünüz. Ne düşünürsünüz? “Ne kadar görgüsüz insanlar var!” diyerek tepki gösterirsiniz herhalde.
İnsanların yaptıkları eylem tamamen aynıdır bazen fakat yapan kişiye göre eylemin adı enteresan şekilde değişebilir.

Bir erkek çapkındır öteki “abazan”.

Birisi size “sevimli ve şapşal” görünür diğeri “geveze ve ahmak”!

Bazıları “gizemli” gelir size bazıları ise “asosyal bir psikopat”!

Tüm bu lakapların arkasında yatan erkeğin vücut hatlarıdır çünkü. Yakışıklıysa mesele yoktur aslında çirkin ise vay haline garibimin.

0|0
20|10

En İyi Erkek Görüşü

• Sebebi belli abi artık maneviyatı kim umursuyor söylesene? Herkes maddiyatçı ve materyalist oldu. Eskiden erkek, kız istemeye geldiğinde dizlerine bakılırmış namaz kılıyor mu diye, şimdi altındaki arabanın markasına bakılıyor anlatabildim mi? Kısacası ver yat, ver yat işleri bu. Ver, araba alsın. Ver , ev alsın üzerine yapsın. Bu kadar basitleştik artık ...

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 20

• sen bir kızdan ötürü bize patlıyorsun. biz de tanıştığımız odunlardan arda kalan duyguları sana yansıtalım bari bir işe yarasın.

canıma değsin. umarım tam bu kızı unuttum başkasını sevdim derken o kız da tersler seni. şamar oğlanına dönersin. salya sümük gezinmekten halin kalmaz umarım.

0|1
    0|1
  • Yat uyu Sakinleşirsin :) Anlaşılan biri fena halde senin canını acımış .)

1|1
    0|1
    • uyku tutmuyor!

• hoşlanıyorum :)

• Yeter çok teselli ettim seni ben gidiyorum sende Acı çekmekten madem zevk alıyorsun sevgilini ara azarlamasını iste seni :))

• erkekler büyük meme, kalkık popo ayırmadığı için biz kadınlar çok lanet insanlarız

cadılar gibi çatır çatır yakmak lazım bizi

2|1
    0|1
  • Lafa gelince hepimiz külkedisiyiz icraata gelince Sindirella sanıyoruz kendimizi ondandır:)

0|1
    0|1
  • Olm nasıl bir komplekstir la bu?

Sen bunları yazınca gözümde Bülent Ersoy falan canlandı. Sahiden onun gibi misin abooow?

1|1
    0|1
  • helal beeeee

0|2
    2|0
  • Sakin ol çürük domates.

2|1
    0|2
  • reddedilen gelip bize atar yapıyor mk

1|0
    2|2
  • Nefes alani sepete atmaktan iyidir..

0|0
    0|1
  • genelleme yapmadın umarm

0|0
    0|1
  • iyiiii oluyo size az bileee be ohhh cnıma değsin

2|0
    1|2
  • Erkekler için çok mu farklı sanki

0|0
    0|1
  • Sessiz at bunlar corc, tekmeleri de ağır oluyor. :/

0|0
    0|0
  • Hepiniz zaten birer curuk tomates mecburen aliyoruz napicaz

0|0
    1|2
  • Hey ahbap sakin ol! bırak o silahı yere.

1|0
    0|1
  • delikli boncuk yerde kalmaz derdi annem.uzulme

0|0
    0|0
  • Herkes aynı sen bile çürüğe kim bakar ezik olsun bari

0|0
    0|1
    • O kadar çirkinler bu kadarını yapmıyor be

• güldürme beni koptum vallahi :)))))))))))))))))))))

• Neden koptun hayırdır?

• doğruyu söyle terk mi edildin

0|0
    0|1
  • Yalan bunlar azizim :/

0|0
    0|1
  • Hem çirkin hem sapık biz biliriz o romantik dakikaları sus sus!

0|0
    0|1
    • one minute , olayi cözdün hemen masallah;)

• Sana birşey diyeyim de için rahat etsin kimsenin sana çirkin deme hakkı yok bu bir ve güzelle bir çirkinle 10 melek gezermiş buda iki

• Oho bu kafayla hayat geçmez

Erkekler Ne Diyor 9

• Kızlar 0-6 yaş grubuna htap gibi oyuncağım,çok basitim oynayın benlen...nihahahohohihi...

yahu moruk dalgayı bırakalım, zaten gerçeği biliyoruz. Gerçeği anlıyoruz neden itiraz ediyorsun ki. Bi gerçeklik varsa gerçeğe uy, hayallere kapılma.Uzun anlatırımda sen sıkılırsın.

1|1
    0|0
  • haklısın ama çürük domatesleri kenara atma olayında yine de belli bir mantık var gibi geldi .. ama diyorsan ki yenecek o domatesler , karşı çıkmayız böyle sen sinirliyken.. bir de para önemli değil deseler de önemli onlar için .. tüm canlıların dişisi en güçlü, en gösterişli erkeği seçer .. erkeğin yuvayı korumasını bekler .. sistemimiz para üzerine kurulu olunca kadınları da çok fazla eleştiremiyorum bu konuda ..

0|0
    0|0
    • fiziksel olarak, karakter olarak, maddi olarak, sosyal olarak güçlü olacaksın .. sistem böyle işliyor .. kuralları ben koymuyorum .. paran kadar özgürsün .. paran varsa sinema kapattırırsın , maldivlerde yüzüp akşam yemeğini pariste yersin ..

• her kızı kleopatra gibi ayaklarını yerden kesip havalandıran hemcinslerine sormalısın önce.

Şikayet Et

0|0
    0|0
  • ahaha kim kızdırdı seni birader böyle.

1|2
    0|0
  • aga sen ona bakmıcan erkeklerde oyle şimdi hadi biri bana dese bu kız bole iç güzelliği var yani bi yere kadar biraz da dış guzellik önemli . Aynısı bizdede va ama kızlar basit yaratıklar mıdır bence değil çünkü anlayamıyoruz tam olarak sadece anladıgımızı sanıyoruz .

0|0
    0|0
  • dostum çok acılar çekmişin belli :D

0|1
    0|0
  • Kalemi olan var mı?Sözlerin altına imzamı atıcam..

0|1
    0|0
  • Mesele erkeğin vücut hatları değil, dışarıya yansıttığı imajı. Havasına parasına laf cambazlığına piyasa gücüne bakıyorlar. Bu dördü yerindeyse "yakışıklı" deniyor, 18 yaşındaki kız da aynı 30 yaşındaki de. Daha çok sızlanacaksın dostum, Türkiye'nin kanayan yarası :)

0|0
    0|0
  • Five stars..

1|0
    0|0
Yükleniyor...