Erkekler arasında geçen bu kız muhabbetlerinin daha fazlasının kızlarında yaptığını düşünüyorum siz ne diyorsunuz?

erkekler arasında gecen bu kız muhabbetlerini daha fazlasının kızlarında yaptığını düşünüyorum siz ne diyorsun

0|0
79

En İyi Kız Görüşü

• kızlar genelde bilmiyormuş da biyerden kulağna çalınmış gibi davranır :D

0|1
    0|1

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• kızdan kıza değişir erkekten erkeğe değiştiği gibi bazı kızların hayatı erkek olmuş erkekten başka muhabbet yapmıyorlar

0|0
    0|0
    • olabilir haklısın aynısı erkeklerde de var arkadaşımın yanına gitmeye korkuyorum onda da oyle bir ruh hali var

• bazı erkeklerde sürekli kız muhabbeti yapıyor o da çok can sıkıcı hatta bir arkadaşım beğenmediği insanlara bakıp aman çocuğum buna benzemesin diyordu sürekli içim sıkılıyordu

• erkekler Evet kız muhabbeti yapıyorlar bazıları Fazla geveze yapmadıkları şeyleri bile abarta abarta anlatırlar kızlar öyle değildir herşeyi paylaşmaz özel olan şeyler vardır

0|0
    0|0
  • Evet dogru

0|0
    0|0
  • erkekler kız muhabbeti mi yapıyor kendi aralarında hep maç ve iş konuşurlar sanıyordum :S

0|0
    0|0
  • Düşünmek lazım tabi arada

0|0
    0|0
  • Bence o kadar yok.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• sevgililerinkilerin boylarını bile yarıştırıyorlar hacı... hade ordan, biz en azından'EN AZINDAN' diyorum sevdiğimizi anlatmayız.

0|0
    0|0
  • bu sorunun anatomisi yanlış :) sen banka soysan ben soydum dermiydin :)

0|0
    0|0
    • hemde hava atat ata derim ben yaptım nihahahhaha derim yani sorun yok polisler hariç herkese :D

• sen düşünüyomusun ki şu çocukla fenna ilişkiye girerim he dediğini yada dediklerini burda dicekler :) bu gece ki vardiyacıları tanımıyorum ama tanıdığım vardiyada söyleyen harbi kızlar vardı sizin vardiya mantar hepsi kıvırıyo :)

• Kız Meslek lerde neler dönüyor neler. :) Bir tanıdığım vardı bahsediyodu.

1|0
    0|0
  • elbette. yoksa okadar saat dedikoduyu nasıl yapıyorlar sanıyorsun..

0|0
    0|0
  • evet bende boyle düşünüyorum

0|0
    0|0
  • illa ki yapyorlardır baka ne konuşacaklar ki :D

0|0
    0|0
  • hem de nasıl. ayıp ettin

0|0
    0|0
  • aynen öyle:)

0|0
    0|0
  • Erkek muhabbeti dönüyordur ama erkeklerin kız muhabbeti kadar fazla değildir..

0|0
    0|0
Yükleniyor...