Sporla ilgilenenler bakabilir mi?

Arkadaşlar çok fazla spor yapan bir insan değilim spor yapmayida sevmiyorum yoruluyorum hemen nefes nefese kaliyorum ama dün yuzmeye basladim kilo vermek icin diyetin yaninda yuzmeye gitme karari aldim biraz gobegim var ve bacaklarimin ustu kalinlasti tatilde 5 kilo aldim hedefim 1 ay boyunca her gun sabah aksam yuzup o kiloyu vermek dun 1. Gunumdu sabah ve aksam kurbaglama yuzdum ama şu an omuzlarim ve ust bacaklarim inanilmaz agriyor bir kac gun ara verip mi yuzmeliyim? Yoksa alisirmiyim her gun yuzmeye?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• hamlıktan kaynaklanan kas ağrılarının üstüne gitmek ya da dinlenmenin iyileşme süresine bir etkisi yoktur fakat doğru beslenme ile kaslar daha çabuk iyileşir ve ağrılar daha çabuk geçer. Spor yapmaya devam ettikçe, başardığını gördükçe sevmeye başlarsın. Spor yapmaya başladıktan sonra bacak kasların toparlanıp şişeceği için ilk önce bir miktar kalınlaşma olabilir hatta kas kütlen artarsa kilon artabilir bu seni korkutmasın zaten önemli olan kaç kilo olduğun değil nasıl göründüğündür. Antrenmana ve diyete devam ettikçe yağlar azalır ve incelirsin.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bir gün ara ver sadece
    Kaslarini açmayi unutma yuzmeden önce ve sonra agrin hafifler

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• yüzme sadce bir kardiyodur bence ara verme her gün yüz ama madem çok yoruluyosun yüzme zamanını kısaltabilirsin

0|0
    0|0
  • Cok mu yuzdun

0|0
    0|0
  • ara ver biraz

0|0
    0|0
  • Kilo verirsen geçeceğini düşünüyorum şayet sigara kullanmiyorsan.

0|0
    0|0
  • Alısırsın sabret yakında fit olacaksın tabi vazgeçmezsen eğer

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...