kKzlar aynı sınıfta olan bi erkekle cıkar mı ?

Omuzuma yatıyor,her esprime gülüyor eğleniyoruz bir gün gülüyoruz cok iyiyz bir günde hic knsmadan günü tamamlayabiliyoruz szce neden ? Sizce kızlar aynı sınıfta arası cok iyi olan bi erkekle cıkar mı ?

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• ya zaten hoşlanma o kadar çabuk olan birşeydir ki. Erkeklerde bu durumun bir kız onlara biraz ilgili davrandıysa hemen gerçekleştiğini duymuştum:D Anlaşıyorsanız beraber mutluysanız neden olmasın ki çıkar yani

0|0
    0|0
    • ona bu soruyu sordğmda evet sennlesohbet etmekten ynnda olmaktan huzur duyuyorm demşti bir gün okula gtmedğmde yokluğun cok belli oldu demşti szce hoşlantı varmıdır ?

• böyle devam ederek:) sen onu seviyorsan tavsiyeye ihtiyacın yok kalbin gösterir sana doğru yolu:)

• Tskler cok yardmcı oldnz :)

Kızlar Ne Diyor 5

• her istediğinde yanında oluyorsan; elinin altındasın yani ceptesin demektir. aman dikkat!

0|0
    0|0
    • Genelde öyle bi aralar evden cıkıyorlardı onlara ev ardm ama sonradan bulmşlardı herseyne kosmaya calısıyorm evet :)

• yavrum bende sana herşeyine koşma diyorum. öyle elinin altında olanın kıymeti olmaz.

• Dikkate alıcam tskler :)

• kızlar genelde kendileri bile ne istediklerini bilmezler. ama hem çok ilgileniyosa hemde hiç ilgilenmeden günü bitiebiliyosa ya seninle ilgileniyodur ama özgürlüğüne çok düşkündür ya da onu eğlendirmen işine geliyodur derim ben

1|0
    0|0
  • çıkabilr konuşmadığınız günlerde sende atak bekliyordur

0|0
    0|0
  • çıkabilr yani anlattığın gibi yakınsanız çok iyiyseniz belki o da hoşlanıyosur senden :)

0|0
    0|0
  • Havan batsın.

0|0
    0|0
    • bunun neresnde hava anlamdm. sakın ukalalık bişey anlamayn :)

• Havalısın evlat:) Başarının devamını diler, daha da neler neler dilerim.

• Gercekten dşndğn gbi değlm ne derler bilrsn ön yargı önyargı.

Erkekler Ne Diyor 5

• Benim de öyle bir arkadaşım var bazen hiç konuşmuyoruz, bazen kafamı omuzuma koyuyorum, kol kola giriyorum, espri yapıyorum ve gülüyoruz falan. Ama şöyle diyim, hayatımda potansiyel sevgilim olarak görmediğim tek kişi :) Gerçekten çok iyi bir kız, saf bir kız bu yüzden arkadaşım olarak kalmasını istiyorum sanırım :) Çünkü elbet aşklar bitince, düşmanlık başlıyor.

0|0
    0|0
    • Evet arkadaş kalalım falan o işler bahane aşktan sonra nefret bi kin başlıyor.

• tm susuyorum gizemlisn bunları kızlara yansıt derm .d

• niye ne geçicek elime :D

• Arkadaslar gıyıeceginizden tutun yapacagınız dseylere kadar ne yapartsanız tartısıalır cunku karsıdakıler hep senibn gıbı olmak ıster olamayacagını bıldıgıcın bu tur imalarda bulunur :) saygılar

0|0
    0|0
  • Hevesi kaybolmadan, ilişkiye isim koy.

0|0
    0|0
  • çıkar neden olamsın atak yapp ve öne geç

0|0
    0|0
  • çıkar tabii nedne çıkmasın ki

0|0
    0|0
Yükleniyor...