Kick Boks ve Tekvandoya gidiyorum 2 aydır hoca beni sevmiyor galiba?

Selamın Aleyküm kardeşlerim. Şimdi ben kick boksa gidiyorum tekvandoyada asıl spor kulübü olan hocamızın yanına başka salona gidiyorum. Kick boksadaki antranatörüm asıl hocamızın 20-25 yıllık öğrencisi bildiğim kadarıyla fakat kickboksdaki hoca benden nefret ediyor galiba. Başka öğrencilerle konuşuyor onlara dikkat ediyor fakat beni iplemiyor bile. Daha öncede wushu deneyimimden dolayı sporda gayet başarılı olduğumu düşünüyorum. Diğer öğrenciler idmanda offlar tıslarkene ben zevkle idmanımı yapıyorum erken gidip çalışıyorum hatta hocanın gözüne giriyim diye. Bu hocaya kendimi göstermek istiyorum. Napmam gerek yoksa bir daha gitmice bu hocanın yanına. Şimdiden teşekkürler.

Güncellemeler:
biri cevaplasın nolur?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• artist hocalar var, atarlısı var, paragözü var, arada bide düzgün çıkıyo :) boşver sevmesin, napıcan evlenicenmi sanki :D

0|1
    0|0
    • ama diğer öğrencilerle sohpet ediyor selam veriyor ben bişey sorunca iplemiyor bile hoca başka öğrencilere saygılı g*vat oğlu g*vat :D

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Hocalar sevmez ya. s

0|1
    0|0
  • Sen zaten herşeyi yapıyosun hocanın istediği gibi. Niye ilgilensin. Senden nefret etmiyo saygı duyuyo.

0|1
    0|0
Yükleniyor...