Faça atmanın amacını bilen var mı?

Ciddi ciddi soruyorum kimse de kusura bakmasın sizce de ayrılık acısı aşk acısı bilmem ne bahanesiyle sağına soluna kalıcı çizik atan insanların akli dengesinin yerinde olmadığını düşündünüz mü hiç ?

Ben düşündüm normal insan yapmaz ne kadar severse sevsin arkadaş bulunmaz hint kumaşı değil kimse . kimse için kendine zarar veremezsin bence. ağlarsın üzülürsün eyvallah ama faça atmak mallık haksız mıyım ?

0|0
12|9

En İyi Erkek Görüşü

• faça atmak kendini ıspatlamak,kaybedecek biseyinin olmadıgını gösterip mahalledki diger apaçilerin gözünü korkutmak içindir ..Ergen hareketidir..

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• uyuşturucu madde almayan bir insanın yapacağı bir şey olmamalı.

kim isterki façasını bozmayı.aklın gittiği son nokta olmalı.

0|0
    0|0
    • uyuşturucu maddeyi alan insanda sorunlu zaten beklentisi kalmamış olsa bile aklı başında biri gidip uyuşturucu kullanmaz. hep arkadaş ortamı hep insanların baskılarından bu hale geliyo gençlik

• maalesef öyle.

• ben bunları yapanlara anlam veremiyorum

0|1
    0|0
  • Yanlış bir yorum bence. Kendin söylüyosun bu kişilerin akli dengesi yerinde değil ve kendilerini kontrol edemiyorlar yoksa sanıldığı gibi ben güçlüyüm her acıya dayanırım gibi bir şey dedikleri yok ve aksine çoğu insana göre acizlik göstergesi bu. Bende yaptım zamanında bu yüzden hastanede bile yattım ya bu tür insanlara karşı bu kadar ön yargılı olmayın kimse durduk yere kendi canını acıtmaz!

0|0
    0|0
  • faça atmayı doğru bulmuyorum ama faça atanları da yargılamıyorum çünkü onun ne yaşadığını bilmiyorum hayatımda hiç faça atmadım Allah korusun böyle bişey yaşamakta istemem ama bunu yapan insanın ne yaşadığını ne hissettiğini bilmiyorum belki çok büyük acılar yaşadı ağır geldi o anlık kendini kaybetti kendine zarar vermek istedi böyle bişey yaptı bilemeyiz o yüzden yadırgamak bana düşmez

0|0
    0|0
    • Hayır façayı attın niye elaleme gösteriyosun onu hiç anlamam işte resmen gösteri amaçlı yapılan bişey . Özgüvensizliğin dibine vurmuş insanın yapacağı bir iş.

• herkes aynı değildir bende kuaförde yardımcı bir kızın kolunda görmüştüm çok şaşırmıştım hiç öyle bir kıza benzemiyordu yaşıda 15-16 gibiydi meğer kıza tecavüz etmişler falan zor şeyler yaşamış demek istediğim herkes hava için gösterme derdinde değil

• Onlar sorunlu cidden bak.

0|1
    0|0
  • Psıkolojık sorunları oldugu kesın

0|1
    0|0
  • allahın artıstlerı şov yapıyor .bunalımdan dolayı atılmıyor yaaa ,o ısın sadece espırısı olmus .kendını kanıtlamak ısteyen ergen tıpler genelde boyle yollara basvuruyor .

1|0
    0|0
  • saçma bnce noldu yani çözdün mü şimd bileğini ksince? :/

0|0
    0|0
  • bende anlamıs degilim daha

0|0
    0|0
  • Mallık olabilir evet. direk ölmek doğrusu. Sağ bacağımda var bayağı oldu fakat... Başkaları canımı yakınca "bu elimde değil" kendime zarar veririm. Faca 1 kere olmuştu. Başka şeyler...

0|0
    0|0
  • Kim faça atmış

0|0
    0|0
    • aklıma geldi sadece ama bi çıktığım kız da vardı . ama cidden aptallıktan başka bişey değil geleceği düşünemiyo insanlar . faça atılınca sanki büyük bişey yaptıklarını sanıyolar. ben aşktan anlıyorum ben sevdimmi tam seviyorum havasındalar :)

• O Allahtan gelen bir şey canım hangimiz normaliz (normal neyse artık)

• yok canım psikopatla sevgili olduğumu beni şebnem ferahın konserinde ya elini tutamadım dediğimde kıskanıp telefonu suratıma kapatıp uzun bir süre konuşmadığında anlamıştım :D

• iyide tek aşk acısımı ve bunun psikolojik sorunla ilgisi yok direk ona baglamayın bence ! yapılmaması gereken bir saçma davranış ama belki kendini çok fazla yalnız hissetmiştir.yapmıştır direk deli muamelesi damgalamak hata.

0|0
    0|0
    • bende kendimi çok yalnız hissettim üzüldüm kaybettiğim için ağladım bile ama faça atmak hiçbir sorunu çözmez birine bişey ispatlamaya çalışmak oda ne kadar karaktersiz ezik olduğunu gösterir ancak

Erkekler Ne Diyor 8

• Psikolojik rahatsızlığı olan zeka seviyesi ayakkabı numarasından büyük olmayanlar genelde faça atıyor kendisine.Ben idiot diye nitelendiriyorum...

0|1
    0|0
  • herkez kafasına göre biseyler yazmıs.durun birazda bn konusayım.hepiniz nettesiniz demi sıcacık yayaklarınızda pc basındasınız ya dısardakiler ne halde tecavüze ugrayan kızlar evi barkı olmayan dısarda yatanlar onlar nolucak. siz rahatsınız.hersey dısardan göründügü gibi degil.herkesin cende parası yok. faca atmacının amacı gösteris felan degil zevk meselesi bi kez o jileti atınca gerisi geliyo. otobüsdeyken bi tane kadın sordu bana o kolundaki ne diye faca dedim.faca ne demek diye sordu, bende dedim ki gecici bir kahbenin kalıcı izleri ;)

0|0
    0|0
  • Tamamen aptallık.Uyuşturucu kullanan kişiler, uyuşturucu içilen ortamlarda, faça atmayı o ortamın bir gerekliliği olarak görüyorlar.Psikoljik sorunla bir alakası yok, uyuşturucunun ve ortamın etkisiyle yapılıyor..

0|1
    0|0
  • Sıkıntıda insanların kendine zarar vermesini zaten hiç anlamadım. Sadece bu değil ki ; alkol, sigara falan hepsi aynı. Adam sıkıntısını çözmeye çalışacağına kendisini hastanelik ediyor. İlginç doğrusu...

0|1
    0|0
  • lan bir bok bildiginiz yok bendede var abi faça attım ama ne ahmaklık nede gerizekalılık falan değil siz o insanların ruh halini nerden anlayabilirsiniz ki yaşım 17 şimdi ergen diyeceksiniz ergenım evet ara sıra pişmanlık duyuyorurum hata ama iş işten geçti ben 2 sene uyuşturucu kullandım ve ruh halimi çok kötü şekilde etkliledi faça atan insanlara lütfen pislikmiş gibi bakmayın anlamaya çalısın bir sıkıntısı vardır insanın kimseye söyleyemediği içi içini yiyen sıkıntıları oluyor düşünün bunlarıda bu tip insalar alkol uyuşturucu etkisi altındayken bunları yapıyolar zaten zengin i*neleri anlayamaz zaten !

0|0
    0|0
    • he amk para içinde yüzüyorum zaten kendi üniversitemi 3 kuruş parayla bitirmiş insanım bana söylüyosun bunu ben her ortamın içine girdim ama öyle bir hatayı yapmadım . yapabilirdim ama yapmadım bu bir seçimdir.

• Lan olm sokak hayatını biliyomusun sen he git bir iki gün sokak da kal bir lan

• Bana saçma geliyor

aşk acısı yok şu acısı bu acısı

hiç birşey sağlığından daha önemli değil

0|1
    0|0
  • valla bende hala anlamadım

0|0
    0|0
  • Cam masaya yumruk atmıştım sinirle. Pişmanım, Ellerim dikiş izi içinde

0|0
    0|0
Yükleniyor...