Grçekten vücut geliştirenler yazsın lütfen 18 yas 160-165 felan boy 55 kiloym o ara iste dtaya?

Ben yarin başlasam ilgili videolar ve ne yapmam gerektiği var yarin başlasam ve ciplak vücutla ne zman sonra kaslarımin az da olsa çıktığı belli olur yanı çalıştığım uğraştığım ciplak halde bakıldığında ne zman sonra azda olsa belli olur lütfen deneyimi olanlar yazsın ?

Güncellemeler:
yok mu başka deneyimi olan abiler kardeşler
Deneyimliler baksın

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• tamamen genetiğe bağlı, önce işi bilen bir antrenör vücuda bakıpteşhiskoymalı, anca ondan sonra şu kadar sürer denebilir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Çok zayıfsın

0|0
    0|0
    • Kilolu olmaktan iyidir zaten zayıf olduğum için vücut geliştirmek istyrm ki yanı azcik kas olsa zayıf sayilmam yani

• Kısa boylusun vücut geliştirme bence

0|0
    0|1
    • Kısa boylu değilim ki ne kısası normal

• Emin misin 1.65 bir erkek için kısa 1.70 bile bir erkek için kısa hele de senin gibi vücut geliştirmek isteyenler o boydan daha uzun olmalı en az 1.75

• Sevgilim benden kısa sorun yok yani bide daha yasim var boyumda uzamaya devam ediyor

Erkekler Ne Diyor 3

• 5 sene

0|0
    0|0
    • He * beş sene yok daha neler 3 ayda yapmıştım ama küçüktüm ozamN

• Kardesim 6 ay a yakin bir sure haftada 3-4 gun calissan gerekli sonucu almaya baslarsin. Spor salonunda mi yapicaksin yoksa evde mi?

0|0
    0|0
    • Evde ama müsait yerimiz yayla gibi desem köy yeri yani abi

• Hamladim ya ama ilerde hamlama olmaz sanirim

• 1 hafta agrin olur baskada olmaz. Tabii sakatlanmadigin surece

• Kardeşim bol koşu yap.
    İnternetten dambıl egzersizleri diye tarat.
    Çok sonuç çıkacaktır.

0|0
    0|0
    • Barfiks felanda yapsam iyi olmazmi omuzum genişler bide göğüs kasım şişer dambil da olur tabi sınavda mekikte

• Olur tabi.
      Ama çok şey bekleme.
      Ayrıca kolay değil.
      Kolay olsa herkes İyi bir vücuda sahip olurdu.

• tamam Krdsm bu is sabir ve dengeli yapma isi herşey dengeli olucak yoksa kas felan çıkmaz

Yükleniyor...