İnsanların erdemleri nereye gitti?

Eskiden 5 senelik bir ilişkim vardı üni 1. sınıfta başladı 1 sene nişan sürdü ve daha sonra bitti

bittiğinden beri gayet iyiyim eskiler kapandı zaten ilişki bitelide 3 yıl oldu.

Sorum şu, 3 yıldır bir insanın hayatına bir tanemi düzgün erkek girmez

bittikten sonraki en uzun ilişkim 2 ay sürdü herkesin derdinde bir cinsellik vardı kimseye güvenemez oldum

3 yıl boyunca bi tane düzgün insan girmediğine göre sorun bende

ama nerede bunu çözemiyorum.

mesleğim iyi konuşmasınıda biliyorum ama bütün erkeklere kanabiliyorum benden almak istediklerini alamayıncada bi süre sonra ilişki bitiyoo hoş buna ilişki denirse tabiii

ya insanların insanlıkları sevme sevilme yalan solememmi gibi erdemleri nereye gitti

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• senden bi beklenti içinde olan insan zaten insan değildir ve zaten onun seni sevmediğini menfaat için yanında olduğunu hemen anlarsın ama ne diyim insanlar artık böyle olmuş herşey ilişki olarak görüyorlar mutluluğu o zannediyorlar ama bilmiyolarki daha ne mutluluklar var hayatta

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• seni sadec seks objesi olan erkeklede zaten bitsin ugrasma sakın.biraz daha seçiçi ol.onlara sunu sor beni seviyomusun de.ve gözlerine bak

0|0
    0|0
  • Ohooo sen hala erdem derdinmesin :) Bu devir başka devir şimdi mezara kadar değil sevgiler yatağa kadar ancak sürüyor. Belkide nişanlının ahı tutumuştur :)

0|0
    0|0
    • Sanırım haklısın !

İnsanların saflıklarını kaybetmeleri artık bir başarı sayııyor

• Yok be o kadar karamsar olma. Bende artık adam gibi bir hatun yok diyorum çevreme bakıyorum herkes sevişmenin sevgilisinin parasını yemenin orda burda sürtmenin gezmenin eğlenmenin derdinde sonra bakıyorum gerçekten insan evladı bir hatun ama ya evli yada nişanlı :( hemen kapıyorlar yani. Sonra diyorum belkide ben bu hatunları hak edecek kadar adam değilimdir ondan benim karşıma bunlardan çıkmıyo :) acayip düşünceler içerisindeyim yani :):):)

• o eskisinin bedduası diyeliM:) kurşun döktür git bi yerlere:)) sabret be güzelim daha gençsin çıkar elbet karsına..

0|0
    0|0
  • Şimdi burası derdini anlayan erkeklerin cevaplarıyla dolacak haberin ola...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• aynı şekilde bende 3 yıllık ilişkiden sonra dikiş tutturamadım bir türlü ne olacak bilmiyorum ..

0|0
    0|0
Yükleniyor...