Balık tutmayı bilir misiniz?

Çocukluğum da hiç balık tutmaya gitmedim yaş 25 oldu yeni yeni arkadaşlara uyarak tutmaya başladım gerçekten eğlenceli sadece solucan takma kısmını sevmiyorum. Ya siz balık tutmayı bilir misiniz? Soğuk espiriciler uzak durun ve gizliler :)

0|0
9|9

En İyi Kız Görüşü

• Hayır ya ama balığı çok sevdiğimden öğrenmek isterim.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ben eskiden küçükken balığa giderdim iskeleye kesdi. Balıgı duttum sonucunda :) kesdi oltadaki balığı alıyım derken olta misinası ile yuttu mk salağı. Sonrada oltayı alamamıştım kediye. bir . Tekme. Attım uçt. Öldü ölünce aldım balığm. : . Şaka l. Ama. Tekme. Attığımda bıraktı sonrada birdaha gitmedim.

0|0
    0|0
    • Ne anlattin bir book anlamadım

• 12 yaşındayken balık tutmaya iskeleye giderdim oltayı attım sonra 3 dk sonra çektim aha balık dutmuş dedim tam kıyıya bıraktım balığı kedi kaptı yuttu piç oltanın iğnesini felanda yuttu :) çekiyom çekiyom vermiyor en son olta kırıldı :) sonrada bir daha gitmedim kedi de öldü zaten :) telefondan yazmıştım 4 inç ekranı var yazmak çok zor oluyor parmaklarda iri zati

• Millet inç i olmayan telefondan döktürüyor sen 4 inç begenmiyorsun :) aciklyci yorum icin tesekkurler ;)

Kızlar Ne Diyor 8

Erkekler Ne Diyor 8

• Bir keresinde balık tutuyordum sahil 'de
    bir baktım balık beni tutmuş :(

0|0
    0|0
  • Hee, İzmir'e taşındıktan sonra balık tutmaya giderdim. Bu da tuttuğum ikinci balık.

http://i.hizliresim.com/rV5lPM.jpg

0|0
    0|0
  • biliyorum 6 yaşımdan beri dedemle gideriz. ama tekne ile tutarız biz çoğunlukla o yüzden solucan ile uğraşmıyoruz :D

0|0
    0|0
  • Cocuklugum gencligim denizde gecti, olta ya da zipkin, ikisiyle de tutarim.

0|0
    0|0
  • Ben gıderım arada ve cok severım :D Hacı solucansız yapay yemlı iğneler çapariler var onlardan al solucanla ugrasmak ıstemıyorsan ;)

0|0
    0|0
  • Her gittiğimizde bir ben tutamam.

0|0
    0|0
  • Cok istedm nasip olmadi be kardesm

0|0
    0|0
  • atarım ama gelmez sayılırsa bilirim :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...