Bayan adayını nasıl bulacağız?

evet bayanlar 26 yaşında bir öğretmen düşünün, zamanında maddi imkansızlıklardan dolayı hiç çıktığı olmamış ama çok modern, normal seviyede yakışıklı, sanat ruhlu hatta sanatçı da diyebiliriz çünkü bu kişi ressam.. bütün yemekleri yapıyor felan fişman:)) ama tek sorunu evlilik için nerde nasıl aday bulacağını bilemiyor. kimse yardımcı olmuyor. bu adam şimdi ne yapsın :)))

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Annesi devreye girmedi mi?

0|0
    1|0
    • annesi devrede ama o da bulamıyor

• Daha dur.Bir sürü insan var.

• Reddedenler 26 yaşına gelip de, kız bulamadığın hissine kapılmış olmalılar. Ayrıca bu kadar seçici de olmana gerek yok birader...

Kızlar Ne Diyor 1

• bıyıklı adam işemesi yapsın !

0|0
    0|1
    • Ağaca işeyerek kalp şekli çizsin :)

• bune laa fırat karikatürü gibi nediyo bu :)))

• içimde yaşıyor durduramıyorum kendimi eheehe

Erkekler Ne Diyor 3

• Öğretmenler odasında bir bakın bakalım.

0|0
    1|0
    • orası dolu hepsi evli

• napalım kız mı bulalım sana şimdi? her şeyi geçtim niye eksiliyorsun? :)

• ben eksilemedim sanki benden başkası bakıyor da bu konuya..

• Evlilik ciddi bir olay dostum. Çat kapı evlenilebilecek kız bulamazsın. Önce bir kızların iç dünyasına inmeyi denemelisin. Bunun için cafelerde takıl. Elektrik aldığın bir kadınla, gidip konuşabilirsin. Gayet kendinden emin, rahat olmak gerekiyor...

0|0
    1|0
    • surata şaplak yemenin daha kolay yolları var

• güzel kardeşim evlenme niyeti diyoruz cinsel ihtiyaç giderme değil mesela öyle olsa bu yöntem olabilir

• Seçenin sen olduğunu anla öncelikle. Tamam evleneceksin de, bu işe kadınları tanıma ve anlama ile başlamalısın. Çıktığının olmaması, kadınları anlama adına büyük bir eksiklik. Önce portföyünü geniş tutman lazım. Arkadaşlıklar elde edinmen lazım. Cinsel tecrübe dışında, ben evlenmeden önce herkesin deneyim kazanmasından yanayım. Yatak ilişkisi 2.plandadır her zaman..

• boşuna uğraşma burda sana kimse talip olmaz.

0|0
    0|1
    • talip olacak olsaydık gizli yapmazdık denyooo!

• öğretmen olmuşsun hala buralarda abazan abazan kız arıyon.

• bu ülkede namuslu olmak zaten abazalık

Yükleniyor...