Adımın son harfi nüfus kağıdın da yanlış yazılmış, mahkeme işlemleri nasıl olur?

5 harfli bir ismim var son harfi yanlış yazılmış. Bunu düzelttirmek istiyorum. Daha önce böyle bir işlem yaptırmış ya da bu konular hakkında kesin bilgisi olan birisi varsa yardım edebilir mi ? 5 harfli ismimin sadece son harfini değiştircem ne kadara patlar bana toplam her şey dahil ? Ve nasıl yapabilirim ?

0|0
12

En İyi Erkek Görüşü

• Seninki isim olduğu için prosedür biraz daha kolay. Tek dilekçe ile mahkemede bir celsede halledilebilecek çok basit bir işlem.Sulh mahkemesine dilekçe verirsen halledilir zor bir iş değil.

0|0
    0|0
    • Ne kadara patlar bana maddi olarak ?

• Yaparsın da yani yanlış bir şey yaparsan dava boşa gider bi daha açamayabilirsin o yüzden avukat tutmakta fayda vardır her zaman.

• Hadi ya korktum şimdi ya :S Kendim yapamayacak zor mu bu işler ?

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• millet adın ne nesi yanlış yazılmış dicek hazır ol. bilmiyorum fiyatını

0|0
    0|0
    • isme göre mi muamele yapıyorlar :)) 5 harften son harfi yani 1 harf değişcek. Bunu bilmeleri yeter sanırım :))

Erkekler Ne Diyor 1

• bizim ailenin soyadı yanlış yazılmış ş'den sonra ç gelmesi lazım. kiminin kimliğinde şç kimininkinde şc. mahkemede uzun iş. tüm aile bir araya gelecek herkesin kimliği incelenecek. ne zaman değiştirilmiş hata ne zaman yapılmış bulunacak. herkes değiştirilmesinde hemfikir olacak... ohoooo

0|0
    0|0
    • Benim soy adım değil kendi adım hatalı

Yükleniyor...