Sevdiğin sözleri paylaşır mısın?

Ben başlayayım:)

*Kasaptan aldığın etin helalliğine gösterdiğin hassasiyeti gıybet yaparken de göstermelisin.Zira kardeşinin eti de haramdır.

*İnsanı İnciten Kişinin, Allah’ı İncittiğinden Haberi Yoktur;

O Bilmiyor ki Bu Küpün Suyu,

Hak Irmağının Suyu ile Birleşmiştir!

Mevlana

*Herkes korktuğundan kaçar, yalnız

Allah’tan korkan O’na yaklaşır.

*Bize ne irs-ı peder, ne servet-ü ne'cah kalmıştır,şuur-ı hikmete karşı bir eyvallah kalmıştır.

Herkese iyi akşamlar:)

NOT:Şiir,yazı vb. de olabilir.

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• *Doğruluk, Musa’nın asası gibidir. Eğrilik ise sihirbazların sihrine benzer. Doğruluk ortaya çıkınca, bütün eğrilikleri yutar. HZ. MEVLANA ..

*Sakladığın sır senin esirindir. Açığa vurursan sen onun esiri olursun. Hz. Ali (r.a)

*Bin zulme uğrasan da, bir zulüm yapma. Hz. Ali (r.a)

*Yapmak İstediğimi Sakalımın Bir Teli Bile Bilseydi, Sakalımın O Telini Hemen Koparır ve Yakardım (Fatih sultan Mehmet)

*Ölümü, yattığın zaman yastığının altında, kalktığın zaman burnunun ucunda bil! (hz.Ömer r.a)

*Bir namazım, bir duam, bir de eski seccadem. Hepsi hepsi bu kadar, işte benim sermayem. ( Necip Fazıl Kısakürek )

*Bacımın örtüsü batmakta rezilin gözüne acırım tükürüğe billahi tükürsem yüzüne.

*Cehennemde Olsa Gelen, Gögsümüzde Söndürürüz, Bu Yol ki Hak Yoludur Dönmek Bilmez Yürürüz .. (Mehmet Akif Ersoy)

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• ''Bir sokak köpeğini dahi, beni severken kullandığın ses tonun ile sevsen; sinirden kudurur ve sana zarar vermek isterdim''

2|0
    0|0
  • sigara ile akla gelen;

- izmaritle yere düşer...

1|0
    0|0
  • ayağını yorganına göre uzat

1|0
    0|0
  • o kadar cok var kı şu anda en cok hangısını sevdıgıme karar veremyrm

0|0
    1|0
  • Sokağa çok sokağa hayat dışarıda

0|0
    0|0
  • Benim kazanamayacağım kadın yoktur. Johnny Sins.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• "Yargılanmak istemiyorsan yargılama"

"Merhamet etmeyen merhamet bulamaz."

"Eğer Tanrı seni görmezden gelirse,şeytan yolunu gözlemeye başlar."

"Pek çokları beni sevdiğini söyle,sen o iki kelimeyi hiç söylemesen de hep hissettiriyorsun."

1|0
    0|0
  • Para bizi bozmadı.

1|0
    0|0
  • Az insan çok huzur.

1|0
    0|0
  • mevla görelim neyler neylerse güzel eyler

0|0
    0|0
Yükleniyor...