Ne sıklıkla spor yaparsınız?

ne sıklıkla spor yaparsınız? spor yapar mısınız? ne tür sporlar yaparsınız? spor yapmak bağımlılık yapar mı sizce? bayanların spor yapması hakkında ne düşünüyorsunuz?Kas yığını bir vücut mu yumusak bir vücut mu düşünceleriniz neler bu konuda?

0|0
5|32

En İyi Erkek Görüşü

• Ben yeni spor salonuna yazıldık karşılaşacağın durumları hatırlatayım:

1-kesinlikle iyi pazarlık yap fiyat düşer.

2-genelde üçgen vücütlu eğitmenleri görüp yavşıyacaksın yapma dışarıdan çok komik gözüküyor

3-İlk günler çok zor olur ama bırakma.

4-Oratada kasılarak dolaşan dar tişört giymiş her eğitmen yada sporcu adam değil çoğu gay aklını kullan. asdfghj

0|0
    2|3
    • Spora koca bulmaya gitmekle ilgili bir şey mi söyledi bu kızcağız?

• İlaç alında geçmeeyen cinsinden :D

• Kıyamam ama sen hep çiğköfteyi kıymasız yediğinden oluyor bunlar :/

Erkekler Ne Diyor 31

• yok ben yapmıyorum dersem yalan olur spor yapmak derken kasların ole uyusuk sadece ebatlandıgı vucudun goruntuden ıbaret olmayacagı seyı yapmak spor degıldır teknıktır kraufta teknıka derler buna kadın da erkekte vucudunun yapısına gore spor yapmalı en basta sporun herdalı kası guclendırır kas guclu olursa kalp kastır kuvvetlı olur e malum kalp kuvvetlı olursa vucudun herseyı duzenlı olur duzen ınsanın kendı dısıplınını saglaması ıcın de sarttır

0|0
    0|0
  • spor bağımlılık yapar evet. hele bi de vücudunun görünüşü iyi hale geldiyse ister istemez yapmak zorunda hissediyosun. ama sıklığı değişebiliyo tabi. ben şimdiye kadar atletizm ve güreşle uğraştım. ama her spora yatkın bi vücudum var. fitness falan da yapıyorum arada futbol basketbol herkesin yaptığı sporlar zaten.

-erkek için çok fazla değil de orta dereceli bi kaslı vücut iyidir. kız için çok kaslı olmayan ama sarkık da olmayan kaslarının zindeliği dışardan belli olan bi vücut iyidir ;)

0|0
    0|0
  • Okula giderken her gün yaklaşık 5km arası yürümüş oluyorum. Bide göğüs, karın ve kol kasımı geliştirmek için şınav, mekik, dumbell çalışıyorum. Bir erkek olarak bana yeter.

Kız olarak da tabii ki yumuşak bir vicud olsun isterim kız arkadaşımda :)

0|0
    0|0
  • Sakatlanmadığım , hasta olmadığım zaman da haftada 2, 3 gün spor yaparım haftada en az 1 yada günlük kas(form koruma) 2-3 günde dövüş sanatı.

Bir bayanın spor yapması formunu koruması hususunda iyidir ama sert vücütlü bir bayan garip he yakışanı var ama çok nadir.

0|0
    0|0
  • Haftaiçi akşamları 30 km kısa olmamak kaydıyla hafta sonları 60 km den kısa olmayan bisiklet kullanıyorum. Bisiklet özelikle basen bölgesi ile sorunu olanlara iyi geliyor.

0|0
    0|0
  • Koşmak ve karate-do en sevdiğim ve bir zamanlar yaptığım sporlar, şu an işimden dolayı yapamasam da spor yapan bayanlar ilgimi çeker en azından sağlıklı bir bünyeye sahip insanla ilişki kurmak daha akıllıca...

0|0
    0|0
  • her gün yapıyorum antrenörüm ve şuna açıklık getireyim,bayanlar öyle kas felan yapmak gibi bir korkuyu nasıl edindiniz çözemedim o gördüğünüz bayanlar erkeklik hormonu alıyorlar bayanlarda kas gelişimi zordur ton kazanırlar,demeyin artık kol çalışırsam kolum kaslanır kocaman olur die, erkekler neler yapıoda olmuo okadar kolay değil,haftada 4 -6 iyidir spor

0|0
    0|0
  • spor bağımlılık yapmaz ben sürekli fitness ve body yapardım ama kas yapmak için değil formumu korumak ve sağlık için yapardım 4 sene ara verdim... nihayet p. tesi tekrar başlıyorum... tavsiye ederim sıkı vucuda sahip bayanlar herzaman tercihimdir farklı zevkleri vardır :D

0|0
    0|0
  • Spor bağımlılık yapar.Ben küçükken başladım, hala devam ediyorum.Haftada en az 5-6 gün yapıyorum spor.Kadınları spor yapması hakkında, iyi düşünüyorum :) Sonuçta, spor yapan kadınların çoğu seksi oluyor.Vücut geliştirme falan değil de, plates gibi hafif spor yapan kadınlar çok hoş görünüyor.

0|0
    0|0
  • kadında yumuşak ama derli toplu vücut olacak her gün koşu şınav, mekik :::::::

0|0
    0|0
  • ben yataktan çıkmaya bile üşeniyorum yhaa yaşaşın miskinlik :))

0|0
    0|0
  • kendm için konusursam 7 ay spor salonunda çalısıyorum 5 ay dinleniorum. bayanalrda kaslı olması isenmez tenleri yumusak fakat sıkı olmasını isterz

0|0
    0|0
  • yılda toplasan spor amaçlı 15 gün :D 7-8 saate tekabül eder :D

0|0
    0|0
  • sıfıra yakın..

bayanalar spor yapsınlar..

0|0
    0|0
  • body başladım ilk haftam bıttı senelerce devam etmeyı planlıyorum

0|0
    0|0
  • Fitness yaparım her gün çalışırım ve kesinlikle bağımlılık yapıyor salon değiştirmek için ara verdiğim de eksiklik yaşadım desem yeridir sağlıklı beslenmeyle birleşince çok da ha etkili oluyor hayat biçimin olarak kalıyor spor tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Milli takım oyuncusuyum. Spora devam ettiğiniz sürece daime genç ve diri kalırsınız. Bayan yada erkeklerin spor yapması karşılaştırılamaz. çünkü spor ortak bir dildir.

0|0
    0|0
  • Level 5 olmuşsun soru içinde soru sormuşsun o da güzel:D

Spor yapmayı çok istiyorum body ve fitness.

0|0
    0|0
  • her sabah kalktımmı askeri usul sınav cekerım kahvaltıdan önce bide mekık cıhazı var evde düzenli çalısıyorum onla bakalım baklavalar yavas yavaas cıkıyo antep baklavası kadar olmasada idare eder

0|0
    0|0
  • haftada 4 gün

0|0
    0|0
  • haftada 3 gün agırlık çalışıyorum kas yapmak için degil maksat spor olsun :)

0|0
    0|0
  • yuruyuste buna dahıl mı

0|0
    0|0
  • günde en az 20 dk ve her gün

0|0
    0|0
  • hergün uyumadan önce yarım saat yapıyorum

0|0
    0|0
  • 16 sen önce sporu braktım

0|0
    0|0
  • spor sağlıktır. boş kalır kalmaz yaparım vücuduma bakmalıyım yoksa hastalanırım.

0|0
    0|0
  • haftada 2 kereee

0|0
    0|0
  • 2 akşamda bir olduğum yerde 1 saat 15 dk koşuyorum 10 dk mekik 10 dk şınav ve son olarak barfixs bitişide ayna karşısında dans ederek tamamlıyorum ( electro )

0|0
    0|0
  • haftada 4 gun aksamları gıder sporumu yapar dusumu alır evıme gecerım buda yeter bana zaten

0|0
    0|0
  • Ben düzenli olarak bodye gidiyorum.Spor bağımlılık yapar mı sorusu kadar saçma bir soru olamaz.Bunu es geçiyorum.Gitmeni tavsiye ederim. google sporun faydaları maddeler halinde yaz ikinciye tıkla gir ve bak faydalarına.Bodye gelen kız sayısıda baya fazla.taş gibi vücutları var iyi bir programla vücutlarına istediği şekilleri verebiliyorlar.Gitmeni tavsiye ederim.

0|0
    2|0
    • ben gidiyorum zaten... ınsanların düsüncelerini almak için sordum bu soruyu. Vücudun herhangi birşeye bağımlı olma potansiyelinin yüksek oldugunu aynı zaman da sporun da bagımlılık yaptıgını okumustum. link yani sacma bir soru sormadım ben;)

• linki okudum.Bak orda yazılanlar çok abartılmış . fitness zaten kas geliştirmeyi amaçlayan bir spor olduğu için kişini istediği , hedeflediği kas kütlesine bağlı.Mesele benim boyum: 1.85 kilom 63 kol ölçümü 30 .Kilomu 77 ve kol kası ölçümü 40 yapmayı hedefliyorum.Göğüs kasları,biceps ve karın kasları . bunları yaptıktan sonra programı artırmayacağım düzenli olarak spor yapmak güzel bir şey.Ama üşenme olayı da olduğu için bırakmak zaten kolay oluyor.Millet bırakmamak için uğraşıyor zaten.

• Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 5

• Kardiyo yapıyorum ara sıra koşuyorum ama bugün spor salonuna yazılma kararı aldım.Bugüne kadar da başlamama sebebim izin vermemişlerdi ama şimdiii kesin kararlıyım başlayacağım,zayıfım ama spor yapmak şart.

1|1
    0|0
  • ben hergün yapıyorum,azimliysen evet bağımlılık oluyor ondan başka bir şey düşünmüyorsun falan eğer aşıksan yaptığın şeye.normalde yurtdışında spor yapan birsürü kadın var ama türkiyede yok turistler beni görünce şaşırıyor hatta türkler hiç spor yapmıyor sen nerden geldin diye :D

0|0
    0|0
  • Her akşam ip atlıyorum. Ama salona da yazıldım.

0|2
    0|0
  • hergün nerdeyse bağımlılık yağtığı kalmıyor hemde çok saplıklı tabi doğru yaparsan

0|1
    0|0
  • fırsat buldukça.hafta sonu calısnca eb iş derken zaman kalmıyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...