Messi mi daha iyi Ronaldo mu?

Sevgilim hangisi daha iyi dedi. Messi dedim. Sizce hangisi daha iyi ve neden öyle düşündüğünüzü yazar mısınız?

0|0
30|51

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Hikaye bunlar sabri reyiz bir numara

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 50

• Ronaldo daha iyi. Messi'nin arkası saglam. Oynatacak güçlü oyuncular var. Fakat Ronaldo hem ManU'da hem de RM'de cok başarılı. Portekiz milli takımı gercek anlamda bir takım olsa kendini daha iyi gosterir Dunya kupalarinda. Ama takımı tek sırtlıyor. Messi ise Barcelona'dan başka hicbir kulupte aynı performansı sergileyemez..
    Bir başka neden ise, Ronaldo'nun insancıl yanları..

0|0
    0|0
  • C. Ronaldo

0|0
    0|0
  • İkiside tartışılır hangisi tek başına dünya kupasını kazandırırsa ülkesine odur en büyük maradona nasıl kadandırdıysa

0|0
    0|0
  • Futbolda Messi
    İnsanlık Olarak Ronaldo

Daha İyisi Neymar

0|0
    0|0
  • messi derim

0|0
    0|0
  • Ronaldo

0|0
    0|0
  • Ronaldonun son yavşama olayından sonra gözümde sabri kadar değeri kalmadı.

0|0
    0|0
    • Ne oldu ki

• Ha biliyorum o olayı. Peki karakteri bir kenara koy. Mesleki açıdan hangisi iyi sence

• Messi'yi yetiştirenler arasında Ronaldinho'da var. O yüzden Messi ;)

• cr7 tabii ki

0|0
    0|0
  • messi...

0|0
    0|0
  • Ronaldi

0|0
    0|0
  • ronaldo messi den daha azimli ve çalışkan bu yüzden kendini daha çok geliştirdi ama messi nin doğuştan gelen bir yeteneği var bundan 5 6 yıl önce sorsan kesinlikle messi derdim ama şu an da ronaldo

0|0
    0|0
    • yalnız ben mesleki açıdan yorum yaptım sen hangi yönden sordun onu bilemem

• Mesleki açıdan sordum :)

• ronaldoyu hangi takıma koyarsan koy sırıtmaz kendi oyununu en iyi şekilde oynar ama messiyi barcadan alsan bu performansını ortaya koyamaz

• messi...

0|0
    0|0
  • Messi de yetenek var.

0|0
    0|0
  • ronaldo hiç değilse adam gibi adam ama futbol olarakta daha çok beğeniyorum

0|0
    0|0
  • Karakter olarak Ronaldo bence

0|0
    0|0
  • Ronaldo

0|0
    0|0
  • Ronaldo. Messi yahudi piçi ve ırkçı. Ronaldo da bize faydası yok ama filistin e yardim falan etti. Futbol konusunda da ronaldo daha iyi. Messi fazla sisirildi. Takimin iyi olmasından goturuyo biraz.

0|0
    0|0
  • Orta direk şaban en iyisi.

0|0
    0|0
  • tagbi ki messi sevgilinde bunubiliyo sormasının nedeni ronaldo yu yakısıklı buluyomusun diye denemiş seni

0|0
    0|0
  • Ronaldo'yu sırf müslüman yanlısı ve yahudi olmadığı için sevmiyorlar. Messi yahudi olduğu için övüp duruyorlar. İnsanlık, kişilik, futbol ve karakter olarak RONALDO!!!

0|0
    0|0
  • Futbol bir Vucutsa Messi Beyindir
    Ronaldı Saç.

0|0
    0|0
  • tabiki sabri reyiz.

0|0
    0|0
  • messi olaganustu yetenekli ve zeki, ronaldo sadece sıkı calismis gibi fizik olarak biraz kotu duruma duserse basarisiz olur

0|0
    0|0
  • sabri sarıoğlu ;)

0|0
    0|0
  • Gol u atan adam iyidir derler

0|0
    0|0
  • messi

0|0
    0|0
  • Hicbiri

0|0
    0|0
  • Bütün ödülleri Messi alsın, Biz Ronaldoyu seviyoruz.

0|0
    0|0
  • Ronaldo bence Hem adam Gibi Adam...

0|0
    0|0
  • messi

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    20

Kızlar Ne Diyor 29

Yükleniyor...