Nasıl zayıflarım?

Merhaba ben zayıflamak istiyorum bunun spor ve doğru beslenmeyle olduğunu biliyorum ama pek imkanım olmuyor beslenmeme dikkat ediyorum ama spor yapmaya vaktim yok çünkü okulum başladı ve tam gün olduğu için gün çalışmakla geçiyor sizce sabahları aç karna 50 mekik işe yarar mı? Eger yarıcağını dusunuyorsanız sureyi de yazabilir misiniz?

Güncellemeler:
Ayrıca bende twister diye bir alet var bu aleti kullanip sonuç alanlar yazabilir mi?

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• Bak simdi internetten arastır karın erıtme pozisyonları orda dıyor zaten o gosterdıgı pozisyoda hergun 1-2 dakıka dur 1 ay sonra felan karnın eridiğini farkediceksın ve hergun 20 mekık 10 şınav çek. İp Atla ama sabah kalktınmı yapma akşam veya yatmadan once bunlar en fazla 10 dakkanı alır

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• ben sana yardımcı olayım benimde öyle bir sıkıntım vardı göbeğim vardı ve baldırlarım vardı ve buda kötü duruyordu.-youtube'den 8 dakika'da karın eritme egzersizleri'ni açtım-. Her gün olmasa da hergün yapmaya çalıştım sabah uyandığımda ve akşam yatmadan önce. Ve gerçektende işe yaradığını gördüm. Yemekerden sadece kahvaltımı yedim ve birde 4 gibi yemek yedim sonrasına akşam çayı veya meyvesi gerisi olmadı. Geceleri yemek yememeye kesinlikle özen göster. bu sana çok kilo aldırır. Ve son olarakta siyah sadece bele sarılan bir korsa var böyle 30 cm yükseklikte genelde doğum yapan hamileler onu karnına sarıyor karnı toparlasın diye ama o çok işe yarıyor onu alabilirsen al ve karnına sıkıca dola onunla dolaş onunla yat falan gerçekten kilo verdiğinin farkına varacaksın ^_^

1|0
    0|0
    • Tesekkur ederim o zaman ben de egzersizlere başliyim :))

• aynen :)) istersen link atayım. Bu arada karnını sarmayı da dene emin ol çok işe yarıyor :))

Erkekler Ne Diyor 6

• ben spor yapıyorum bir işe yaramaz mekik sen yediklerine dikkat et kahvaltın bol olsun diğer öğünler az yersen kilo verirsin

0|0
    0|0
  • Spor yap yemeği kıs

0|0
    0|0
  • tek set elli mekik mi sadece ?

0|0
    0|0
    • Evet ise yaramaz mı çünkü vaktim ancak buna veya farkli göbek eritme egzersizlerine yeter yani ancak az zaman alan egzersizler

• valla gram etki etmez

• Tamam teşekkürler yinede

• Sabah kosu yapıcaksın düzenli olarak meyvelerını almaya başlarsın

0|0
    0|0
    • Dediğim gibi keşke öyle bir vaktim olsa ama vaktim yok başka az zaman alan bir onerin varsa yazabilirsin teşekkürler

• Malesef. Fitness falan hikaye yanı

• Bol bol seks :D

0|1
    0|0
  • Valla bence bol yeşillik ye maydanoz kıvırcık domates salatalık yağlı yiyeceklerden tatlılardan ve özellikle abur cubur ne varsa uzak durman gerekecek.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Yemeklerden azar azar ye :)

0|0
    0|0
    • Bundan sonra abur cubur vb. dikkat edicem ve sabahları mekik cekicem umarim ise yarar :)

• yeme

0|0
    0|0
    • Zaten pek fazla yemek yiyen biri değilim boyum 1.54 kilom 48 boyle fazla değil gibi duruyor ama göbeğim var ve bacaklarim çok kalın :(

• Yani çok değil ama kalın sayılır dizlerimin yanında yağlar yuzunden bir cıkınti var zaten çoğu doktor ideal kiloyu boyundan 10 rakam daha az olarak söylüyor bu yüzden 44-45 gibi bir kiloya düşmek istiyorum

• yok ya bu seferde bir deri bir kemik olursun

• canım sabah erken kalk 1 haslanmıs yumurta zeytın peynır lasık kahvaltını yap hamurişi yeme ekmegi de kes spor olarak plates yapabılırsın cok rahat verırsn kılolarını

0|0
    0|0
    • Zaten sabah kahvaltisini da düzgün yapıyorum peynir yumurta vb. ekmeği de zaten sadece kahvaltıda yiyorum o da çok az ama dediğim gibi spora hic vaktim yok maalesef :(

• canım oylede kılo verrsn ama spora gore daha az

Yükleniyor...