Bir kızın hoşlandığını anlamak için ne yapmalıyım ?

Arkadaşlar bir tanıdığım kız var bir zaman bana karşı çok yakınlık gösteriyor başka zaman çok uzaklaşıyor bir anlam veremedim korkuyor mu ? Benden hoşlanıyor mudur ? Hoşlandığını nasıl anlayabilirim yardım edin .

0|0
5|0

En İyi Kız Görüşü

• Sen ona açıl. Hoşlanıyorsa o da sana açılır.

Ya da açık açık sor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• onu ara ve inanılmaz derecede üzgün bi ses tonuyla konuş derdini anlat -bu dert hayal gücünün ürünü olacak pebe bi yalan olacak- eğer sesi değişir ve panik olursa yani kısacası bunu çok önemserse senden hoşlanıyodur.. net :)

1|0
    0|0
    • Telefonla konuşmadım ama okul ortamında moralim bozuk olduğu zaman yanıma gelip ne olduğunu soruyor internettende soruyor anlat diyor. Yorum için teşekkürler :D

• Peki çok sağol :D

• bol şans:)

• Sana sürekli bakıyorsa, seninle karşı karşıya gelmeye çalışıyorsa senden hoşlanıyordur

1|0
    0|0
  • bişey yapmana gerek yok o sana hissettirir hoşlanıyorsa zaten.

0|0
    0|0
    • Her hoşlanan kız karşısındakine sevdiğin birisi var mı hoşlanıryor musun birisinden gibi vb.. cümleler kurar mı veya karşısındaki kişi hakkında bilgi edinmek ister mi peki ?

• o kadar ayrıntılı sormam hoşlanmıyormasam ama hoşlanıyorsam sorarım böyle evet

• Bu kız bana hiç bir soru sormadıda ondan söyledim demek ki hoşlanmıyor . Yorumların için teşekkürler

• gözle temesı iyi kurman yeterli. fazla uğraşa lüzum yok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...