Pariste PKK'lı kadınların ölümü ile ilgili ne düşünüyorsunuz?

Pariste 3 pkk lı kadının ölümyle ilgili ne düşünüyosunuz ? belçika, almnya, fransa ayaklanmış ?

0|0
4|23

En İyi Erkek Görüşü

• tavsan bir kacar iki kacar

1|2
    1|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Ayaklananlar kim acaba ?

0|0
    0|0
  • söz konusu terör örgütü üyesi yani pkk ise zerre kadar üzülmem hatta sehitlerimizin geri gelmemesine ragmen sehit aileleri ve türk halkının az da olsa yüregine su serpildi bence..(benim ne düsündüğüm önemli değil çünki bişeyler yapılmassa bu böyle devam edecegini anlamayacak olan cahiller yüzünden artık bu konuda düşünme yetenegimi kaybediyorum...)

1|0
    1|0
  • onlar daha çooook adam kaybedecek ajanslardan söylenen 3 kişi daha kayıpmış ancak kendileri daha teyit etmemişler. 3 kişi daha gitmiş olabilir beklemedeyiz.

0|0
    0|0
  • 3ü gitti darısı diğerlerinin başına inşallah

1|1
    0|0
  • İyi olmuş ölmeleri, bu vatanı bölenlere saygım olmadı hiç bir zaman.

Avrupa ise her zaman düşman bize, nerede bize mahveden bir şey var direk desteklerler. Bizde karşı çıktığımız zaman faşist kabullendiğimiz zaman demokrat oluruz. Boşuna dememişler Türk'ün Türk'ten başka dostu yoktur diye.

0|0
    0|0
  • üzüldüm... bir tanesını de ben vuramadım diye... neyse kısmet degılmıs kısmet olsun dıye beklıyorum ...

1|0
    1|0
  • Bizlik bişey yok onlar düşünsün ::::

0|0
    0|0
  • sürece vurulmus bir darbe .sorunun barıscıl yollardan çozulmesini istemiyorlar

0|1
    0|0
  • eeeee buna ne denır bılıyormusun besle kargayı oysun gozunu beter olsunlar yıllarca beslediler sımdı acısını azda onlar ceksın

0|0
    0|0
  • iyi olmuş 3 pislik daha temizlenmiş

1|1
    0|0
  • gebersinnnnn.

0|0
    0|0
  • Almanyada yasiyorum ve ayaklanan falan yok. Ölümler net ortada, bize yarari olan ölümler degil, cünkü zaten PKK nin kendisi tarafindan infaz edildiler..

0|0
    0|0
  • alllah vermıs cezalarını bıze ne soylemek duser hepsının sonu bole olucak

1|0
    0|0
  • Keşke her yerde olsa mesela Türkiye'de de çok var... Hainlerin hepsi gebersin...

0|0
    0|0
  • kadınların fotoğrafları görünce gülme krizine girdim.yaşamaları hataymış iyi olmuş

0|0
    0|0
  • İyi oldu ama şu Bülent Arınç'ın açıklamaları tahammül sınırlarımı zorluyor benim...

0|0
    0|0
  • 3 tane daha insan müsvettesi azaldı.Darısı diğer köpeklerin başına

0|0
    0|0
  • Abdullah çatlı yı saygı ile anıyorum keşke yaşamış olsaydı

0|0
    0|0
  • destekçilerini susturmazsan böyle konuşurlar işte

0|0
    0|0
  • daha fazlasını yapabılecek organıze bır teskılat lazım...

0|0
    0|0
  • Fransa kendisi yaptı, Türkiyeye çamur atıyor, bence tarihinin hatası yine kendisine patlayacak

0|0
    0|0
  • ölsünler napıyım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• onca şehitler verdik , analar üzüldü gebersin pislikler ...

1|2
    0|0
  • Dünya 3 pislikten daha pislendi, darısı diğerlerinin başına. Yalnız hoşuma gitmeyen husus, onları dünyadan temizleyen kişi ben olayım isterdim. Yapanın ellerine sağlık. Onlarca şehidimizin kanı yerlerde kaldı, yanlarına kalmaz.

0|1
    0|0
  • gebersinler .. birbirlerini yesinler

0|0
    0|0
  • Ölümleri iyi oldu ama Türkiye'ye kaldı. Fransa'nın işi var bunda..

0|0
    0|0
Yükleniyor...