Hiç sevgilisi olmamış kız hakkında ne düşünürsünüz?

18 Yasındayım ama etrafımda arkadaslarımın hep vardı bana kımse teklif bile etmiyo.Bu gidişle kimseyle olamazsam nolucam bilmiyorum.Böyle bi kıza nasıl bakarlar ?

0|0
4|38

En İyi Kız Görüşü

• bende senin gibi tam 18 yasinda bi kizim, kendimi yalniz zannediyodum ama degilmisim, cevremde herkes kacinci sevgilisini degistirdi ama ben daha kimseyle konusmadim bile, teklif edende yok zaten, istedigimden degil ama korkum bunun böyle devam etmesi

1|1
    0|0
    • aynen bende bunu söylemeye çalışıyom işte.Tercüman oldun resmen

• bizimde hakkimizda vardir bi hayirlisi, kendimi okula verdim zaten :D

Erkekler Ne Diyor 38

• Tecrübesiz olarak düşünürüm. Ancak birinci düşünce saklı kalarak iki ayrı ek düşüncede olur ilişkiye eğilimi varsa kolay av olarak düşünürüm eğer yoksa ve kız güzelse uğraşılması gereken bir hedef olarak düşünürüm.Yani pek olumsuz şey düşünmem ama zevk meselesi ayrı ayrı zevkler var kimisi balık etliden hoşlanır kimisi zayıftan kimisi uzun boyludan kimisi kısa boyludan esmer sarışın kızıl ela gözlü yeşil gözlü mavi gözlü bin bir çeşit.En başta zevkime hitap etmeli yoksa önceden sevgilisi yokmuş yada varmış beni alakadar etmez.

Dikkat et sende av olma eğilimindesin.Kolay lokmalar bazılarına hitap etmez bazılarına hitap etsede objeden ileriye gitmez.Kendine saygı duy emin ol sendende hoşlanan çıkacaktır.Şahsen ben ya tecrübesiz kızlardan hoşlanırım yada iyi tecrübeleri olan kızlardan. Nedenide önce başından geçen ilişkiler yüzünden yargılanmak haksız yere "erkek değilmisiniz hepiniz aynısınız" gibi tripleri duymaktan kaçınmak için :)

0|0
    0|0
  • Tam aradığım kız, derim. Ben nasıl daha önce kimseyle birlikte olmadıysam karşımdakinin de öyle olmasını çok isterim; ama bu zamanda biraz zor gibi. Sen nadir kızlardan birisin işte, kıymetini bil... Üstelik daha 18 yaşındasın. Ohooo, daha ne sular akacak değirmenden...

0|0
    0|0
  • Sayın @golddigger Cevabına aynen katılıyorum

0|0
    0|0
  • Hiç sevgilisi olmamış bir erkek olarak aradığım yegane yüce varlık.

1|1
    0|0
  • 18 yaşındasın yahu. El insaf, daha zamanın var.

0|0
    0|0
  • Daha gençsin bekle benım ılk sevgılım 17 yasında olmustu..Üniversite 4 e kadar kimse teklıf etmesse ozaman kork azıcık .

0|0
    0|1
  • İffetli olmanın bir anlamı kalmadı artık bu devirde, kim namussuzluk yapıyorsa el üstünde tutuluyor. Benden sana tavsiye madem bu yaşa kadar kimseyle beraber olmadın bundan sonrada olma daha sonra umarım Allah senin karşına senin gibi birini çıkarır onunla mutlu bir yuva kurarsın. Allah herkesin gönlüne göre versin.

0|0
    0|0
  • Namusuna sahip cık pişman olmazsın bi anlık nefsine uyup hareket etme mükafatını Allah sana hiç beklemedigin yerde en güzel şekilde verecektir.

0|0
    0|0
  • iyi bakılır genelde ::::::::

0|0
    0|0
  • senı bugune kadar kesfeden olmadıysa bu senın agırbaslılıgındandır yada cevrende duyu organları olmayan bır suru erkek arasında kaldıgndandır

0|0
    0|0
  • ne güzel tam evlenılcek kız eline erkek eli değimemıs tertemız kız derim fazla cıkma meraklısıda olmayın corap değitirir gibi sevgili olmak marifet değil evlenıceğin erkekle ilişki kurmak önemli olan ilkleri herseyi onda tatmalısın

1|0
    0|0
  • Ne düşünürüm diye soruyorsan eğer sevdiğim bir kızsa çok iyi olur. Geçmişini düşünmem geleceği ben olurum. Bundan güzeli de olmaz herhalde :)

0|0
    0|0
  • bence bi sorun yok

0|0
    0|0
  • bi sevgilisi olan pişman bide olmayan. yani herkes pişman. olunca çok zor olmayıncada zor. dünyanın en zor işi bu bence.

0|0
    0|0
  • Neden teklif getiren bile olmadı ki?

0|0
    0|0
  • benim cok hosuma giderdi hic sevgilisi olmamis bir kizla sevgili olmak.. ne bileyim cok özel bir durum olurdu benim icin :)

0|0
    0|0
  • Başlığa göre konuşayım bence negatif bir şey değil hatta birlikte olmak için iyi bi seçim.

Merak etme daha gençsin yakında olacaktır.

0|0
    0|0
  • Hani duyan, görende diyecekki bu kız 48 yaşında. Daha 18 yaşındasın, ne bu acele?

0|0
    0|0
    • aceleden değil.Etrafımda hep görüyorum en azından hoşlanan birileir çıkıyo benım normal arkadasım bıle yok

• malesef

• Ohooo seninle işimiz var, interaktif ortamda bile kendinden bahsedemiyorsun, biraz aş kendini kendine güven yahu.

• zamanı gelince

0|0
    0|0
  • nasılmı bakarlar baş tacı olursun örnek olursun yada olurdun diyeyim sen çıkmak istiyosun ama olmuyo sanırım bu yüzden olmaz :D :D

0|0
    0|0
  • Gizli olmasaydım teklif ederidim :)

0|0
    0|0
  • Afferim kız.Napacan erkek arkadaşı böyle daha iyi bence.. :)

0|0
    0|0
  • hep hayatını seninle geçirmek istrler ölünceye kadar ama bunu sana açıklayamıyorlardır

0|0
    0|0
  • cocuk yastasın bıraz büyü ne bu acelen

0|0
    0|0
  • gel ben sana bakarım:D

0|0
    0|0
  • bos ver onun bunun lafına bakma namusunla yasa gerısı bos kısmetın karsına cıkar umıtsızlıge kapılma

0|0
    0|0
  • iyidir iyidir :)

0|0
    0|0
  • iyiymiş derim sadece

0|0
    0|0
  • numunelik kız

0|0
    0|0
  • namuslu bakarlar bosver senınkısı en ıyısı

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 3

• çok bile iyi yapiyosunda ömür boyu yalniz kalmazsin endi$e etme :) seni hak eden biri bulunur .

2|0
    0|0
    • bende ondan korkuyorum.İnşallah saol :)

• illa olmasımı gerekyr

0|0
    0|0
  • benimde hiç yok olmadı yaş 23 değişen bir şey yok , takma

0|0
    0|0
    • sen mi istemedin ama

• evet kendimi sonraya saklıyorum sevgili de bu işleri boş görüyorum , eşime bunu reva görmüyorum o kadar...

Yükleniyor...