Onu sevdiğimi bildiği için mi böyle yapıyor?

2 senedir okuldan sevdiğim biri var.İlk olarak o kendi sınıfndaki benim arkadaşımın numarasını istedi benden. Hep bakışıyorduk faceden konuşmuştuk ama. O zamanlarda bizim sınıfa gelmişti ben çantamı düşürmüştüm toplayıp vermişti. Bu yaz onu sevdiğimi söyledim oda bana ben okuldan kimseyle çıkmıyorym demişti konu kapanmıştı. Hala bakmaya devam ediyor. Dün onların sınıfıyla bizimki konferans salonundaydı. O çaprazımda oturuyodu konferans salonunda sırtını duvara yaşlamış arkileriyle konusuyodu ama hep bakıyodu çok rahatsız oldum arkadaşmla en arka koltuğa geçtim aradan 10 dk geçti oda geldi bizim koltukların bölümüne oturdu. Aramızda 3 koltuk falan vardı ben bakmadım kafamı çevirdim hala bakıyodu. Sonra törende hoca onu en öne almıştı tekrar arkaya yan hizama geldi resmen gözümün içine bakıyor ben kafamı çeviriyorum. Onu sevdiğimi bildiği içinmi böyle yapıyo yardım edin lütfen.s hep bizim sınıfa geliyor falan canımı acıtmakmı amacı.s

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Sana karşı birşeyler hissettigini farklı yontemlerle anlatmaya calışıyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Liseli okuyamiyorum sizin `o bana soyle bakti, ben ona soyle baktim` yazilarini. Karinca duasi gibi yazmissin altalta. Bir de guncelliyorsun da. Yorum yapmaktan cekiniyorum bu yuzden. Tavsiyem git hoslandigini soyle. O da hoslaniyorsa tamam. Hoslanmiyorsa olmaz. Uzatma.

0|0
    0|0
  • sen ona baktıgın için dikkatını cekıyor onun bi anlam bekleme.Seninle arasında birşey gecicegini düşünmüyor

0|0
    0|0
    • Hım anladım :(

• icinde acaba hoşlaniyormu diye bi his gecirip kendını yeme.Eger seviyorsa bi zaman sonra gelir zaten

• haklısın

• ben olsam karşıma alıp sakin yerde konuşurum amacını sor ne yapmak istiyorsun de ya evet ya hayır

0|0
    0|0
  • senınle yatmak ıstıyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ne yapmaya calısıyor olabılır acaba yanı sevıyo desem gelıp söyler bilerek mi sana acı cektırmek ıstıyo anlamadım gıttı

0|0
    0|0
    • Maalesef bende anlayamıyorum.s

• ya mesaj at ya da cek kenara okulda amacın ne de bakısların hareketlerın rahatsız edıyo benı de

• peki denicem çok teşekkür ederim.

• seni kıskandırmak için aptalca bi oyun oynuyor

0|0
    0|0
    • olabilirmi

• birşey olup bitmemişki kıskandırsın :)

• işte sorunda orda kız yüz vermemişki o da bu yöntemi seçmiş kızın ne düşündüğnü anlamak için yani kıskanıyormu kıskanmıyormu diye

• sex kokusu alıyorum...

0|0
    0|0
Yükleniyor...