18 yasına gırmıs 1.65 boyundakı bır kız, hergun basketbola gıderek kac cm uzayabılır?

Not:Daha once hıc spor yapmamıs
18 yaşında baskete yazılan arkadaslar kac cm uzadınız benımle paylasırsanız cok sevınırım
en ıyı gorus secıcem yardımcı olan arkadasları

Güncellemeler:
güncel

0|0
7|17

En İyi Erkek Görüşü

• Düzenli bir hayat tarzına sahip ol sadece sporla değil, düzenli beslenme,, iyi bir uyku düzeni amacına ulaştıracaktır :-)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• ben geçen sene 169dum bu sene 172 oldum hergün sabahları süt içtim ve bolca domatesle yoğurt yedim ip atla düzenli olarak ve duvarda en yükseklere ulaşmak için sıçra ben uzadım valla sanada tavsiye ederim ama ilk bir doktora git kemik yaşın kapanmışmı diye baktır

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Bir hafta boyunca palamut baliginin icindeki koyu renkteki kismi yiyerek 10 gunde 5-6 cm uzayabilirsin ama her ögûn yiceksin. Ben bizzat yasadim

2|0
    0|0
  • 2-3 belki

1|0
    0|0
    • yaa :(

• 1.70 olsam yeter o kadar beklemıyorum zaten 5 cm benım ıcın cok ıyı olur :)

• Peş peşe içmiyecen tabikide, sütü sabah ve öğlen içersin balı aksam yersin ve balık ile sütün zehirlemesi için balığın bayat olması lazım. Balık yanında peynir ve yoğurt tüketirim ben hiç bişeyde olmaz. 22 ne kadar boyun değişir zaten ama bunları yaparsan daha faydalı olur, basketbol, trambolin, barfiks ;)

• Doğruyu söylemek gerekirse daha uzamaz , erkek olsam belki derdim ama kızların uzaması erken bitiyo , bencr senin boyun gayet iyi daha uzamana pek gerek yok

0|0
    0|0
  • Uzamaz

0|0
    1|0
  • hehe:D anan banan kısaysa bırak basketbolu hergün mengeneyle gerseler yine boş.

0|0
    1|0
  • Kızlar için 18-19'dan sonra zor.

0|0
    0|0
  • uzamasın daha fazla zaten yeterince uzun.

0|0
    0|0
  • Basketbol boy uzatmaz. Yüzün biraz.

0|0
    0|0
  • Çok geç kalmış

0|0
    0|0
  • Boyu takinti etme kilon kac? Biraz kiloluysan kilo verirsen basik gozukmezsin yani enine bir daralma az daha uzun gosterecektir.

0|0
    0|0
    • 44 kiloyum zayıfım bayaga yanı

• Aa bilemiyorum sonrasini ama voleybol filan oynamani oneririm

• basketbola yazılmayı dusunuyorum okullar acılınca ınsallah baskette uzatıyomus dıye duydum

• Pek sanmiyorum artik uzayabilicegini

0|0
    0|0
  • çok zor

0|0
    0|0
  • kızlarda 20 yaşına kadar sürer egenllik hep zıpla

0|0
    0|0
    • basketbola yazılmayı dusunuyorum kısmetse okullar acılınca

• ne bilelim kainmiyiz biz uzarsın heralde 15 20 santim

0|0
    0|0
  • geçmiş artık

0|0
    0|0
  • 21 yaşına kadar uzarsın daha merak etme her akşam 2 bardak süt iç basketbol oyna.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Çok da bir şey bekleme şu saatten sonra

2|0
    0|0
  • şahsen bn en son ortaokulda uzadım ki kızlarda genelde böyledir. yani kızlar erkeklere göre daha erken büyür olgunlaşır ortaokul zamanları gibi. erkeklerde lisede boy atar. yani eğer senin genlerde yoksa uzun boy bu saatten sonra çok zor. ama platesle bikaç cm uzatılabiliyo gerçekten. hem plates hemde basketle 3 cm falan uzarsın herhalde

1|0
    0|0
  • 22 yaşına kadar uzar canım ya

0|0
    0|0
  • Epifiz plakların kapandıysa hiçbiri işe yaramaz da sen spor yap iyidir sağlığa iyi gelir :)

0|0
    0|0
  • Basketbol boy uzatmaz eğer genlerinde uzun boy varsa bu uzamayi hızlandırır sadece yani daha fazla da uzamazsin büyük ihtimal 1 yılda 1 cm falan

0|0
    0|0
  • 3 cm ibrahim saraçoğlunun kürünü daha denemedim onuda araştır

1|0
    0|0
    • cok kuru var uzamayla ılgılı lınk atarmısınız

• ibrahim saraçoğlu boy uzatma kürü balık yaz çıkıyor bide bolbol süt vve süt ürünleri düzenli beslenme uyku stressiz ortam şart

Yükleniyor...