Göbek nasıl eriririm?

Hangi hareketleri/sporları yaparak göbek eritebilirim?

0|0
15

En İyi Erkek Görüşü

• temel 2 neden var tatlım ben kendime öyle gördüm düzeltmeye calısıyorum bende aynı olaydan müzdaribim temel 1. fazla karbonhidrat tüketimi ekmek vs. 2. sekerli gıdalar fazla tüketimi kektir vsvs bu 2 temeli azalt kendilinden kilo verirsin misal günlük ne kadar ekmek yiyorsun hesap etinmi?

1|0
    0|0
    • Sabah öğle ve akşam olmak üzere 3 tane yiyorum. Kepek ekmeği.

• istersen 2 dilim azalt veya 2 dilim ye karbonhidrat azaltmıs olursun misal bana 1 dilim yetiyor bak sana benim beslenmemi söyliyim istersen örnek al ister alma sen bilirsin sabah peynir domates salata istersen 1 çay iç sekersiz o kadar öglen 1 dilim ekmek peynirle falan aksam beyaz et falan varsa tavuk onu ye yoksa peynir vsvs ye karbonhidratlı ve sekerli gıdalardan kaç elinden geldi kadar makarna pirinç karbonhidratlı gıdalardır ve birazda spor yetiyor canım 30 dk yürüyüs ola bilir mekik olabilir misal ben karın kası calısıyorum 50 den baslangıc yaptım günlük 10 artırcam böylece göbek bölge mekik sayesinde erimis yerini kas tutmus olur bogazı kıstın sporu yaptın saglıklı oldun acıkcası durum bundan ibaret

• en iyi görüs seçtin için tesekür ederim 1 milyoncuya gidip kilo ölçme alet birsey alcam kaç kilo vercem diye babanemen son korkmustu benden avoo ne oldu sana hastalandınmı bir anda eridin diye korkmustu seker var falan halbuki karbonhidrat ve sekeri azaltım sporu artırdım hepsi bundan ibaret bu arada evde kilo ölçme baskül varsa hani üstüne cıktında kaç kilo oldunu gösteren varsa iyi yoksa benim gibi satın al bu diyete basla 1 ay içinde zayıflamanı kendi gözünle gör hepsi bu

En İyi Kız Görüşü

• Sekeri, tuzu, karbonhidrati azalt. Protein agirlikli beslenmelisin. Ya sa vitamin minarel. Bunu disinda bikac puf nokta yiyecek onerecegim. Badem, ceviz ve fındık gibi kuru yemişler, karın bölgesini inceltiyor ve tokluk hissi sağlıyor.
    Zeytinyağı:

Diyette de olsan herkesin bir miktar yağa ihtiyacı vardır. Zeytinyağı gibi sağlıklı yağlar, kolesterolünüzü kontrol altında tutar ve tokluk hissi sağlayarak açlık krizlerini önler.
    Baklagiller; oldukça düşük kalorilidirler ve içeriklerindeki yüksek protein ve lif değerleri ile zayıflamayı kolaylaştırırlar
    Bunun yaninda internetten bir gun uygulamalii bir gun dinlenerek yapanilecegin karin egzersizleri bulabilirsin. Yagi azaltirsin fakat spor yapmadan siklasmaz.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• şekeri kes bol su iç tuzu azalt glisemik endeksi düşük olan besinleri tüket haftada 2gün 20dk tempolu yürüyüş yap asansör kullanma hamur işi kes şimdilik bu kadar:d

1|0
    0|0
  • az ye az

1|0
    1|0
  • kardio bisiklet koşu ye düzenli beslenmeye bakar herşey

1|0
    0|0
  • t tuşun basmıyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...