Hamza Hamzaoğlu'nun açıklamasını duydunuz mu?

Galatasaray'ın teknik direktörü ;

Dengeli bir takım kurduk. Dengeli rakierle eşleştik. şu an dengeli bir şekilde ayakta duruyoruz. Yönetimimiz de dengeli. 1-2 dengeli transfer daha yapacağız şu an Besiktasli kaleci cenk ile görüşüyoruz. O da dengeli bir kaleci. Vizyonumuz dengeli bir takım kurmak.

şu an bakalım artık işimiz önce ALLAH'a sonra dengemize kalmış...

Siz ne düsünüyorsunuz?

0|1
13|32

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 12

• Bu dengede dengeyi bozmadan dengede kalarak dengede durabilrse çok dengeli bir takım olur 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

0|1
    0|0
  • denge denge denge rezalet nasıl denge bu sadece bu hafta düzgünce puan alabildik kahroluyorum

0|1
    0|0
  • Saçma olmuş bence

0|1
    0|0
  • Hayır duymadım

0|0
    0|0
  • denge önemli

0|1
    0|0
  • Dengeymiş hıh 😬

0|1
    0|0
  • Allah bu takimi dengesiz birakmasin

0|0
    0|0
  • Çok dengeli olduğumuzdan mı bu kadar puan kaybettik

0|0
    0|0
  • Cenkinde aldınız ama b*k yaramaz kanka
    hazırlk macında bıle 4tan gol yiyen biri anca yedekte durur

0|0
    0|0
  • iki haftada 5 puan kaybettik bu gidişle akli dengemiz bozulacak sağolsunlar

0|0
    0|0
  • Cok dengeli olduğumuzu düşünüyorum😅

0|0
    0|0
  • Dediği dengeyi tutturabilirsek ne ala 😊

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 31

• Ne kadar dengeli bir hoca :D
    Bu adam takım içi dengeleri bozar diye ibrahimoviçi almadık diyen bir insan değil mi? Allah yardımcınız olsun gardaşım

0|1
    0|0
  • CL'de gol atamadan elenir. Bu kafayla avrupa maçına çıkılmaz. Geçen sene gördük kaliteli kadrosunu. Yerli teknik adam Arsenal in savunmasını çözemez, iki kere iki dört.

0|1
    0|0
  • ya Eray işcana ne oldu
    bizim alt yapıdan kalecimiz
    Cenk iyi bir kaleci olsa egerki.. beşiktaş kaleci olurdu..

Transfer mevzusuna gelince..
    yaa Transfer yapmama nedeni daha önceki yönetimin transfer hataları
    bence..
    eldeki oyuncuları gönderiyoruzda
    Tellesi 7 milyon euroya neden satarlar
    en az 15 milyonluk oyuncuyu

0|1
    0|0
    • Abi valla ben hesapladim ortalama kasaya 40 milyona yakin para giriyor nereye gidiyor bu paralar anlamiyorum :D

• Bence 7 bile fazla :/
      Sarısınakırmızı doğru diyor takıma sağlam para girdi sizin ama ortada bir şey yok transfer olarak ve adamın direk bahanesi belli 'Takım içi dengeler bozulur'

• Eray kendisini geliştiremeyen PTT 1. lig seviyesinde bir kaleci, bunu üzülerek söylüyorum.
      Cenk iyi bir kaleci diye düşünüyorum, güzel maçlar çıkardı. Beşiktaşın yaptığına akıl sır erdirmek mümkün değil. Son serdar bilgili zamanında tozu dumana katan beşiktaştan sonra bu zaman kadar ne oldukları belli olmayan bir takım. Her sezon başı şişirilen bir balon. Bu arada beşiktaş klübünü severeim yanlış anlaşılmasın ama gerçek bu.
      Tellese gelince 7 milyon bile etmesi güç. Ama özdü Türkiye de para kazanmanın yolunu. Bu adam değilmiydi bize transef olduğu sezon brezilyada yılın en iyi sol oyuncusu seçilen. Bize geldi tık yok. Ama bakıyorum adam da maya var ama grip olmuş ilk okul öğrencisi gibi bir tuhaf, bir bitkin. Adamı alıpta işleyemedik biz, tıpkı bruma da olduğu gibi

• rerererarara ve gscimbom günlük eğlencemiz zaten :D valla acıyorum bu gs taraftarına. şampiyon olan sizsiniz, cl den parayı alan sizsiniz ama gel gelelim transfer veya geleceğe dair umut verici bir yatırım var mı, yok. Hazır yabancı sınırlaması da epey esnetilmişken yazık oluyor galatasaraya.

0|0
    0|0
  • * Hamza Hamzaoğlu sen dengeyle kafayı bozdun sanırım ama takımın dengesini tutacak pek transfer görünmüyor. Ben şahsen Fenerbahçe'liyim ama Galatasaray'ın bu ligde pek sağlam yapmadığı transfer ya da mevcut bulunan oyuncularından olsun alt yapıdan olsun hiç bir şekilde doğru düzgün faydalandığını görmedim. Umarım Fenerbahçe'nin İsmail Kartal'ı gibi bir facia olmaz. Lig rekabet dolu olursa güzel olur. Şimdiden önce Fenerbahçe'me sonra canı gönülden tüm diğer takımlara başarılar dilerim.

0|0
    0|0
  • gayet dengeli bir açıklama

0|1
    0|0
  • dengeli zükecekler rakipler!

0|0
    0|0
  • Ne istedigini bilen bir havada

0|0
    0|0
  • Dengeli bir açıklama yapmış. Burcu terazi mi acep? ¦¬)

0|0
    0|0
  • Daha cok erken bu dengeler icin bekleyelim :)

0|0
    0|0
  • Bu Hamza hocanın düşünceleri yüzünden ölüp gidicem diye endişe ediyorum

0|0
    0|0
    • Haha ben 3 aydir kalp krizi gecirecegim bu yasta hergun Allah a dua ediyorum yarabbim ya sabir :D

• Iste hocam demek istedigim bu yemin ediyorum dunde denge diyordu ya kahkaha attim simirden :D

• Zaten adam denge diyor ya, leyla ile mecnunda kötü espiriye kaç kaç diyip topuklarlardı. Hamzanın ağzından denge kelimesi çıktığı an kapat kapat diyorum kanal değiştiriyorum. Sinirden kalbim ağrıyo

• fransız tohumu takımdan ne bekliyon

0|0
    0|1
  • duyduk şaşırdık

0|0
    0|0
  • Adama camur atmaktan vazgec. Opte basina koy oyle hocayi.

0|0
    0|1
  • Hanza Hamzaoğlu kendinin oğlu...

0|0
    0|0
  • Onu bilmem de hamza hoca gitmeli bu takım fatih terim ister.

0|0
    0|0
  • Allah dengemizden şaşırtmasın

0|0
    0|0
  • Sovdurtmesin dengesine.

0|0
    0|0
  • Güzel açıklamaymışşş

0|0
    0|0
  • osmalı tokadı yiyince dengede durmaya çalışanlar takımı :D :D :D auauahahahha

0|0
    0|0
  • doğru demiş. adamın hası o.

0|0
    0|0
  • İyi bir takım var bence ortada ligde iş yaparız forvet lazım birde kadroyu mantıklı kurmak lazım

0|0
    0|0
  • O değil de Luisssss NaNiii :) aşkam clasını konuşturdu

0|0
    0|0
  • Ne kafalar yaşıyorlar bellisi yok ya bunlarda

0|0
    0|0
  • Denge kelimesinin bu kadar çok cümlede kullanılacağını tahmin edemezdim :)

0|0
    0|0
  • denge dengeoğlu

1|0
    0|0
  • Bence önce kendi dengesini kursun sonra takıma el atsın ☺

0|0
    0|0
  • Sezon sonu yine GALATASARAY şampiyon olacak. o zaman göreceğim ben dengeyi

0|0
    0|0
  • fazla akrobasi bir gün dengesiz olur :D